зустрічайте

Про нас

Агро Експерт > Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро Експерт» веде свою діяльність з 2002 року і за цей час зайняло одне з провідних місць на сільськогосподарському ринку України.

Завантажити презентацію

ТОВ «Агро Експерт» є постачальником оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу, високопродуктивних посівних матеріалів, як зарубіжної так і вітчизняної селекції та широкого асортименту мінеральних добрив, мікродобрив, регуляторів росту рослин.

Компанія «Агро Експерт» вирізняється серед конкурентів підходом до роботи. Ми починаємо супроводжувати клієнта від моменту консультування по внесенню добрив на основі аналізу грунтів до планування сівозміни та вибору схеми захисту посівів. Спеціалісти компанії допоможуть підібрати насіння, яке відповідає кліматичним та грунтовим особливостям конкретного регіону, що забезпечує високу врожайність та стійкість до захворювань.

ТОВ «Агро Експерт» є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні продукції американської компанії Plant Designs продаж біостимулятора VITAZYME (Вітазим).

КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

 

МИ ПРОПОНУЄМО

Насіння, мінеральні добрива, мікродобрива та регулятори росту рослин від провідних світових виробників, для яких якість продукції є найвищим критерієм. Використання запропонованих нами засобів захисту, добрив та насіння дасть Вам можливість отримувати високу врожайність і стійкість рослин до різних захворювань. Ми допоможемо Вам у підборі матеріалів та засобів, які як найкраще підійдуть саме Вашому господарству.

ПОСЛУГИ

ГЕОГРАФІЯ ПРЕДСТАВНИЦТВ

Волинська, Рівненська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Київська, Львівська, Луганська, Тернопільська, Хмельницька, Полтавська, Харківська, Івано-Франковська, Черкаська, Закарпатська, Чернівецька, Вінницька, Кіровоградська, Одеська, Херсонська

Крім центрального офісу, компанія має своїх представників практично у всіх регіонах України

ТРАНСПОРТУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ

Власний сертифікований транспорт дозволяє забезпечити своєчасну доставку до кінцевого споживача в будь-яку точку України

СКЛАДИ

Власні сертифіковані складські приміщення з можливістю цілорічного зберігання агрохімії посівного матеріалу забезпечують збереження споживчої вартості та запобігають погіршенню хімічного складу та якості продукції.

ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ

Компанія «Агро Експерт» – це команда висококваліфікованих спеціалістів, відданих своїй справі. Головними принципами для нас є честь, професіоналізм та висока репутація, яка здобувається наполегливою працею.

 

ПАРТНЕРИ

Нашими партнерами є найкращі міжнародні та українські компанії з виробництва найякіснішої продукції. В планах компанії на 2018 рік розширення партнерських відносин та дистриб’юція в Україні продуктів компанії Yara (Яра).

КЛІЄНТИ

3агальна кількість клієнтів налічує понад 500 компаній — від фермерських господарств до агрохолдингів.

Співпраця з «Агро Експерт» – це

  • ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ
  • ВИСОКИЙ ВРОЖАЙ
  • ГАРАНТІЯ ПРИБУТКУ
  • В3АЄМОВИГІДНЕ ПАРТНЕРСТВО

Завантажити презентацію

Контакти