Де в Україні купити насіння європейської якості

Посівна кампанія 2021 вже стартувала в Україні: аграрії розпочали перевірку техніки, закупівлю добрив, засобів захисту рослин та насіння. Вже дуже скоро будуть посіяні яра пшениця та ячмінь, соняшник, кукурудза, соя та овес. Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України попередньо прогнозує, що урожай зернових в нашій країні цього року очікується на рівні 75 млн тонн. Це показник рівня 2019 року, що залишається рекордним обсягом врожаю. Виробництво олійних культур прогнозується на рівні 19,1 млн тонн. 

Такий прогноз є свого роду викликом. Щоб достойно відповісти на нього, аграріям треба велику увагу приділити закупівлі якісного насіння, адже саме воно майже 90% успіху в отриманні високого врожаю. Вирішити проблему допоможе вибір відповідального продавця, який реалізує тільки якісні товари відомих брендів.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника якісного посівного матеріалу, група компаній “Агро Експерт" пропонує вам купити насіння соняшнику та кукурудзи, насіння сорго та інших культур для вашого фермерського господарства. Ми співпрацюємо з провідними селекційними центрами України та Європи, пропонуючи аграріям кращу світову та вітчизняну генетику, яка проходить ретельний відбір. Ми займаємося реалізацією товару по всій Україні ви можете купити насіння де б ви не знаходилися! 

В свою чергу, ми хочемо звернути вашу увагу на деякі затребувані культури, які є рентабельними і користуються попитом, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Традиційно на полях вирощують зернові, бобові, олійні культури. Аналіз даних останніх років показує, що найбільш рентабельними культурами є кукурудза, високоолеїновий соняшник, сорго, пшениця та соя. І все це насіння ви можете придбати у нас! 

Ми пропонуємо купити насіння сорго, тому що це п'ята за об'ємами виробництва культура у світі. Належить до сімейства злакових і в глобальному масштабі починає використовуватися все частіше, як кормова культура, як дешевший замінник кукурудзи. У нашому магазині ви можете купити насіння сорго Nuseed Ukraine та інших популярних гібридів, що задовольняють потреби та відповідають вимогам різного призначення (зернове, кормове, тощо).

Також ми пропонуємо придбати насіння соняшника Nuseed. Гібрид соняшнику НХК12М010 це надзвичайно потужний високоолеїновий гібрид з високим рівнем урожайності та олійності. Володіє гарною озерненістю кошика та високою натурою зерна. Невибагливий, толерантний до хвороб, стійкий до різних рас НБР.

Під кукурудзу в Україні планують найбільші площі, вона протягом багатьох років залишається головною зерновою культурою України. І якщо  ви вирішили вирощувати королеву полів, ми маємо у своєму портфоліо перевірені складними умовами гібриди кукурудзи, які навіть за несприятливих умов демонструють високий урожайний потенціал. Зверніть увагу на насіння кукурудзи Saatbau. Одним із найпотужніших та гарно розвинутих гібридів цієї компанії є СТАККАТО, який характеризуються відмінною врожайністю зерна та силосу. Також у своєму портфоліо ми маємо насіння ярої пшениці Saatbau і насіння сої цього ж виробника. 

Якщо ваша ціль - вирощування сої, ми допоможемо вам підібрати кілька сортів, виходячи з того з якою метою вона буде вирощуватися, і як господарство планує використовувати зібраний врожай. Ви зможете обрати насіння сої Saatbau з найбільш відповідними характеристиками, враховуючи дати посіву, період достигання, продуктивність сорту. 

І наостанок про пшеницю. В своєму арсеналі мі маємо бестселери - насіння ярої пшениці KWS та насіння ярої пшениці Saatbau. Обидва сорті мають високий потенціал урожайності, та значущу стійкість до осипання та вилягання. 

Здійснюйте розумне вкладення коштів і отримуйте продукцію високої якості!

З питань придбання насіння звертайтесь до наших менеджерів: (067) 253-63-30 Детальні характеристики на сайті: https://agro-e.com.ua/nasinnia

всі новини