ПАР, що покращують ефективність внесення грунтових гербіцидів

Ефективність застосування ґрунтових гербіцидів залежить від цілої низки чинників, але чи не головним із них є наявність вологи у ґрунті.

Як її відсутність, так і різке випадання проливних опадів негативно позначається на ефективності застосування. У першому випадку, тобто за відсутності вологи, внесені препарати не спрацюють через, деградацію зумовлену дією ультрафіолету, високих температур, випаровування, тощо. За умови промивних опадів певна частина препаратів може промиватися у зону кореневої системи культурних речовин, викликаючи фітотоксичні явища у останніх, що може призвести до значного зниження врожайності сільськогосподарських культур.

Одним із варіантів рішення зазначених проблем є застосування ґрунтових ад’ювантів, які покликані знизити ці негативні моменти. Проте, більшість продуктів, що представлені на ринку України переважно спрямовані на зменшення саме можливого промивання, що дуже важливо в умовах України. Водночас, неспрацювання ґрунтових гербіцидів пов’язане не з надмірною кількість, а з відсутністю вологи, та деградацією діючої речовини.

Вирішити зазначені проблеми покликаний сучасний ґрунтовий ад’ювант ПЕРІТЕРРА (PERITERRA)

від литовського виробника NANDO. Завдяки своєму багатокомпонентному складу він вирішує наступні завдання:

  • Забезпечує рівномірне розміщення гербіцидів по поверхні поля;

  • Сприяє швидкому проникненню гербіциду у верхній шар ґрунту, що сприяє зменшенню деградації діючої речовини від дії ультрафіолету, високих температур, тощо.

  • Зменшує міграцію діючої речовини гербіцидів у зону розміщення кореневої системи культурних рослин, що запобігає прояву фітотоксичних явищ у культурних рослин.

Зазначені властивості перевірені численним використанням продукту PERITERRA у різних регіонах України впродовж останніх двох років. Де замовити?

Нагадаємо, що саме ​​ТОВ «АГРО ЕКСПЕРТ» – ексклюзивний дистриб’ютор компанії Нандо в Україні.

всі новини