Вигідна пропозиція від компанії «Агро Експерт» на силосний інокулянт SilagePro

Що таке силосний інокулянт SilagePro? Це найкраще поєднання ферментів та бактерій для модифікації силосу, що збільшує його економічну цінність на 5-11 доларів/тону.

SilagePro – це оригінальний ферментний продукт, розроблений та захищений патентом в 1982 році для кормів, які важко підлягають бродінню, з високим вмістом білка і низьким вмістом цукрів. Використання інокулянта гарантує, що штами корисних бактерій бродіння виконують свою функцію швидко і досягають мінімально можливого рівня рН. Швидке бродіння найбільше зберігає якість, як у випадку з SilagePro. Ефективна ферментація займає лише декілька днів.


☝️ ТОВ «Агро Експерт» надає можливість зберігання силосного інокулянту SilagePro у своїх холодильниках, за необхідних температурних умов, тобто купуючи інокулянт разом із насінням за акційною ціною, ви маєте можливість зберігання препарату на складах «Агро Експерт» та забрати його до 1 травня 2021 року.
Умови програми для сільгоспвиробника:
1. Придбати та висіяти насіння озимого жита на силос Прогас КВС та Магніфіко КВС загальною кількістю 100 та більше п.о.
2. Повідомити представнику «Агро Експерт» про придбання насіння озимого жита та надати копію видаткової накладної для отримання акційної ціни на силосний інокулянт SilagePro на даний об’єм.
3. Гарантоване безкоштовне надання консалтингових послуг, спеціалістом компанії з годівлі тварин, в період закладання жита на силос.


Детальніше про SilagePro: https://bit.ly/2ZO4IXM

Для замовлення звертайтесь за телефоном (068) 123-40-12 та (067) 234-40-80

Асортимент силосного жита компанії КВС : Прогас КВС та Магніфіко КВС за посиланням https://agro-e.com.ua/nasinnia/gibrydne-ozyme-zhyto/


Асортимент силосного сорго компанії Nuseed: 400*36 та 400*82 за посиланням https://agro-e.com.ua/nasinnia/sorgo/


Опис силосної кукурудзи компанії КВС: Богатир за посиланням https://agro-e.com.ua/nasinnia/kukurudza/bogatyr-fao-290всі новини