Як змішувач маточного розчину підвищує ефективність оприскування

Вдалий процес обприскування є однією з важливих умов отримання високих врожаїв. Саме обприскування забезпечує своєчасний захист посівів, стримуючи чисельність шкідників, бур'янів і хвороб нижче ЕПШ (економічного порогу шкодочинності). 

Успіх захисних заходів залежить не тільки від правильного підбору препаратів. Важливою є і ефективність обробки, тобто технології та термінів її застосування. 

Технологія обприскування підбирається індивідуально до кожного об'єкта обробки. Але дуже важливо щоб все обладнання і машини, що застосовуються для внесення ЗЗР, могли забезпечити максимально високі показники технологічного процесу. Що стосується термінів впливу на рослини, що потребують захисту, — вони залежать від стадії розвитку культури і шкідника, з яким ведеться боротьба. Робота має бути оптимізована так, щоб вкластися у стислий термін, уникаючи простоїв техніки. 

Багато господарств знижують продуктивність робіт, допускаючи логістичні помилки, наприклад, втрачаючи час на заправках обприскувачів. Оптимізувати цей процес можна, перш за все, маючи містку ємність для води, що забезпечує заправку обприскувача в полі, а також заздалегідь підготувавши маточний розчин.

Не витрачати час на процес змішування розчину можна, придбавши стаціонарний змішувач робочої суміші, який не дозволить обприскувачам довго простоювати. 

Ми радимо звернути увагу на змішувач маточного розчину канадського виробництва Handler IV Polywest. 

Цей змішувач ЗЗР призначений для швидкого приготування робочої суміші з різною консистенцією засобів захисту рослин (рідкої, порошкової тощо) і подальшого наповнення бака обприскувача (1 тонна розчину за 1 хвилину).

Змішувально заправочна станція Handler IV має такі переваги:

 • можливість автономного приготування робочого розчину незалежно від обприскувача, економія робочого часу останнього. Збільшення продуктивності обприскування збільшується від 3 до 5 разів за рахунок зменшення часу на заправку оприскувача.

 • об'єм handler IV — 870 літрів, що задовольнить потреби як великих, так і маленьких господарств.

 • економічність — 100% використання змішаного розчину. 

 • просте калібрування бака, що забезпечує зручне дозування ЗЗР. мінімальне обслуговування процесу, скорочення кількості персоналу і допоміжного обладнання

 • швидке приготування і завантаження робочої суміші в обприскувач, з подальшою операцією омивання резервуара. Завдяки оригінальній системі промивання каністри гарантія відсутності втрат ЗЗР та добрив – 100%.

 • унікальна можливість контролю за несанкціонованим відбором та крадіжками ЗЗР завдяки запатентованій системі розрізання каністри.

 • можливість індивідуальної комплектації лічильником рідини по попередньому замовленню.

Змішувач для приготування маточного розчину Handler IV — запатентована конструкція, яка складається з:

 • каліброваного бака (л/галон) ємністю 870 л

 • системи клапанів Manifold

 • з’єднувальних вхідних та вихідних 3-дюймових фітингів 

 • двигуна Honda на 6,5 к.с. з помпою

 • Системи розрізання та промивання каністри

Окремо хочеться акцентувати увагу на насосі Banjo, що встановлений на змішувачі Handler. Він захищений від протікань завдяки герметизації з’єднання внутрішньої трубної різьби на нагнітальному отворі насоса. Ще однією перевагою Handler IV є вдало проведені випробування на підприємстві Honda Canada. Компанія підтвердила, що їхній двигун використовується на змішувачі відповідно до всіх власних жорстких дозволених умов Honda. Це означає, що не тільки двигун, але і інші деталі були підібрані і протестовані Honda. Якщо впродовж гарантійного терміну у користувача виникне проблема з двигуном Honda, встановленому на handler 4, — його можна буде віддати до будь-якого авторизованого сервісу з ремонту обладнання Honda у всьому світі.


Якщо ви вирішили придбати змішувач маточного розчину handler IV, то зробити це ви можете у нас, адже саме компанія Агро Експерт є офіційним дистриб'ютором Handler Polywest в Україні.

всі новини