Як зарадити дрейфу (знесенню) краплі під час обприскування за допомогою застосування дрейф-ретардантів

В останні роки в сільськогосподарському виробництві намітилась стійка тенденція до ультра чи малооб’ємного обприскування. Цьому сприяють ряд економічного факторів, а саме: економія часу на заправку, транспортування води тощо. Але при цьому досить часто страждає якість самого обприскування, адже утворюється велика кількість мікрокрапель, які легко здуваються бічним вітром.

Зарадити дрейфу (знесенню) можна з допомогою правильного підбору форсунок, або ж з допомогою застосування дрейф-ретардантів.

Інноваційним продуктом, що представляє зазначену групу є TARGETUM (суміш іонних і неіонних активних поверхневих речовин) від литовської компанії NANDO.

TARGETUM дозволяє зменшити до мінімуму кількість мікрокрапель, що утворюються при обприскуванні, а тому і суттєво зменшується дрейф. Особливо це важливо при проведенні гербіцидних обробітків, коли наслідком перекриття можливі фітотоксичні прояви у культурних рослин та при внесенні ґрунтових гербіцидів.

Основні переваги Targetum:


  • Дозволяє працювати в полі при швидкості вітру до 8-9 м/с, а не 4-5 м/с;

  • Зменшується дрейф і підвищується точність обприскування;

  • Зменшується ризик утворення перекриттів та пошкодження сусідніх культур;

  • Забезпечується максимальне проникнення системних препаратів і подовження активності контактних препаратів;


Суміші з продуктом Targetum рівномірно покривають поле при обприскуванні, запобігаючи перекриттям і зменшенню втрати використовуваних пестицидів.

 

Де замовити? Нагадаємо, що саме ​​ТОВ «АГРО ЕКСПЕРТ» – ексклюзивний дистриб’ютор компанії Нандо в Україні.

Купити препарат антидрейф TARGETUM (Таргетум) ви можете у наших менеджерів у регіонах за посиланням. 

всі новини