Вітазим Колд Старт

Vitazyme BIO

Повернутися до переліку
Особливостi
01
Призначення:

Вітазим БІО – найкращий вибір біостимулятора , який сертифікований для органічного землеробства.

Важливо: окрім брасиностероїдів до складу Вітазим БІО входить тріоконтанол, вітаміни та ін.речовини.

02
Механізм дії:

Основою даного продукту є брасиностероїди, які являють фітогормони класу стероїдів, що підтимують нормальне функціонування імунної системи рослини, особливо в несприятливих умовах, наприклад, при знижених температурах, заморозках, затопленнях, посусі, хворобах, пестицидному стресі та ін.

03
Особливості дії брасиностероїдів:

Брасиностероїди взаємодіють з усіма гормонами росту рослин. Встановлено, що вони є тим гормоном, який визначає роботу решти фітогормонів. Саме тому вони покращують стресостійкість (до спеки, холоду, посухи), впливають на проростання насіння, розвиток кореневої системи, ростові процеси рослини, проходження процесів фотосинтезу. Більша витривалість рослин в умовах посухи забезпечується, зокрема, кращим розвитком кореневої системи та загалом економним використанням вологи весною.


04
Особливості дії брасиностероїдів:

Ще одна функція брасиностероїдів - забезпечення кращого засвоєння азоту рослиною. Наступний чинник впливу брасиностероїдів на рослину - це реконструкція стінок клітин та мембран. Це підвищує щільність клітин і відповідно зміцнює стебло рослини.

ВІТАЗИМ ДОПОМОЖЕ:

Залишилися питання?
Якщо у Вас виникли питання зверніться і Вам відповість наш менеджер протягом 5 хвилин.