Особливостi
01
Склад

До складу ВІТАЗИМУ входять наступні хімічні елементи:

К2О – 0,8%,

Сu – 0,07%,

Zn – 0,06%,

Fe – 0,2%. 

Дані хімічні елементи в складі ВІТАЗИМУ  знаходяться в формі хелатів, або органічних сполук. Крім макро- і мікроелементів до складу ВІТАЗИМУ також входять брасиностероїди, тріаконтанол, органічні кислоти, глюкозиди та вітаміни В1, В2, В6,  які відносяться до фізіологічно-активних речовин,  або різновиду стимуляторів росту.


02
Механізм дії:

Органо-мінеральне добриво  ВІТАЗИМ збільшує вміст хлорофілу в листі, тим самим допомагає рослині краще  фіксувати сонячну енергію  та підвищувати інтенсивність  процесу фотосинтезу.

ВІТАЗИМ посилює активність системи ґрунт—рослина. Застосування ВІТАЗИМУ підвищує інтенсивність процесу фотосинтезу, внаслідок чого виробляються  енергетично-багаті сполуки в листках,  які завдяки метаболізму надходять  до кореневої системи рослин  і ґрунту, живлять ґрунтову біоту (бактерії, актиноміцети, гриби).

Рослини можуть віддавати  до 25–30% своєї енергії,  зафіксованої в листі у формі вуглеводів, амінокислот  та інших органічних сполук.

Ґрунтова біота, яка живиться вуглеводними сполуками, що надходять з кореневої системи вивільняє мінеральні елементи живлення, антибіотики, стимулятори росту рослин та інші сполуки, необхідні  для живлення і розвитку рослин.


03
ВІТАЗИМ допоможе:

Підвищити продуктивність сільськогосподарських культур  і отримати більші прибутки  від їх вирощування.

Підвищити інтенсивність фотосинтезу  у рослин завдяки кращій фіксації сонячної енергії у формі вуглецевих сполук, внаслідок чого покращується засвоювання пожиних речовин  з ґрунту кореневою системою рослин.

Вивести рослини із стресу, викликаного дією пестицидів, на 3–5 день після  застосування ВІТАЗИМУ.

Підвищити стійкість рослин  до несприятливих погодних умов (заморозки, засуха). • Збільшити площу листкової поверхні рослин на 30–50% та збільшити розмір  і масу кореневої системи рослин,  її вегетативну і геративну масу. 

Підвищити на 1–2 класи якість  зерна озимої та ярої пшениці.

Заощадити витрати на мінеральні  добрива завдяки покращенню  симбіозу рослин і мікрофлори  ґрунту та ефекту післядії.

Зменшити ураження рослин  грибковими захворюваннями  на 20–25%, і тим самим  підвищити ефективність  від застосування фунгіцидів.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Залишилися питання?
Якщо у Вас виникли питання зверніться і Вам відповість наш менеджер протягом 5 хвилин.