Особливостi
01
Склад

До складу ВІТАЗИМУ входять наступні хімічні елементи:

К2О – 0,8%,

Сu – 0,07%,

Zn – 0,06%,

Fe – 0,2%. 

Склад Вітазиму: триаконтанол, брасиностероїды, кінетин, гіберилінова кислота, 3-індолілуксусна кислота, біотин, фолієва кислота, ніацин, пантеноєва кислота, вітамин В1 (тіамин), вітамин В2 (рибофлавин), вітамин В6, вітамин В12, порфірини (похідні хлорофілів), гликозиди (похідні глюкози), саліцилова кислота та саліцілати, амінокислоти (меотин та ін.), залишки чи попередники нуклеїнових кислот, нуклеотиди (цитозин, гуанін и др.), галова кислота, глюкуронова кислота, ферменты, К2О - 0,8%, Cu - 0,007%, Zn - 0,006%, Fe - 0,2% та ін.

02
Механізм дії:

Органо-мінеральне добриво  ВІТАЗИМ збільшує вміст хлорофілу в листі, тим самим допомагає рослині краще  фіксувати сонячну енергію  та підвищувати інтенсивність  процесу фотосинтезу.

ВІТАЗИМ посилює активність системи ґрунт—рослина. Застосування ВІТАЗИМУ підвищує інтенсивність процесу фотосинтезу, внаслідок чого виробляються  енергетично-багаті сполуки в листках,  які завдяки метаболізму надходять  до кореневої системи рослин  і ґрунту, живлять ґрунтову біоту (бактерії, актиноміцети, гриби).

Рослини можуть віддавати  до 25–30% своєї енергії,  зафіксованої в листі у формі вуглеводів, амінокислот  та інших органічних сполук.

Ґрунтова біота, яка живиться вуглеводними сполуками, що надходять з кореневої системи вивільняє мінеральні елементи живлення, антибіотики, стимулятори росту рослин та інші сполуки, необхідні  для живлення і розвитку рослин.


03
ВІТАЗИМ допоможе:

Підвищити продуктивність сільськогосподарських культур  і отримати більші прибутки  від їх вирощування.

Підвищити інтенсивність фотосинтезу  у рослин завдяки кращій фіксації сонячної енергії у формі вуглецевих сполук, внаслідок чого покращується засвоювання пожиних речовин  з ґрунту кореневою системою рослин.

Вивести рослини із стресу, викликаного дією пестицидів, на 3–5 день після  застосування ВІТАЗИМУ.

Підвищити стійкість рослин  до несприятливих погодних умов (заморозки, засуха). • Збільшити площу листкової поверхні рослин на 30–50% та збільшити розмір  і масу кореневої системи рослин,  її вегетативну і геративну масу. 

Підвищити на 1–2 класи якість  зерна озимої та ярої пшениці.

Заощадити витрати на мінеральні  добрива завдяки покращенню  симбіозу рослин і мікрофлори  ґрунту та ефекту післядії.

Зменшити ураження рослин  грибковими захворюваннями  на 20–25%, і тим самим  підвищити ефективність  від застосування фунгіцидів.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Залишилися питання?
Якщо у Вас виникли питання зверніться і Вам відповість наш менеджер протягом 5 хвилин.