KRISTALON 13-40-13 YELLOW

Yara

Кристалон Жовтий (13-40-13) - повністю швидкорозчинне у воді NPK добриво з необхідними мікроелементами в хелатній формі EDTA. 

Призначений стимулювати розвиток кореневої системи на початкових етапах росту.

KRISTALON 13-40-13 YELLOW

Yara
Опис продукції

Завдяки високому ступеню автоматизації виробничого процесу в сухому середовищі та суворому контролю якості, Кристалон Жовтий має відмінні фізичні якості. Готовий продукт: - однорідний; - сипучий; - не утворює пилу; - не злежується; - має свій колір для легкої ідентифікації. В результаті Кристалон Жовтий можна зберігати, транспортувати і дозувати зручним, безпечним і точним способом. 

Застосування

Особливо підходить для холодних, вологих грунтів з низьким вмістом фосфору. рН 0,1% розчину становить 4,3. Можна застосовувати як у відкритому, так і в закритому грунті для усіх типів зрошувальних систем. Кристалон Жовтий виготовлений з ретельно відібраниої сировини. Як результат, добриво: - повністю розчинне у воді; - має високий і збалансований вміст макро- і мікроелементів; - вільний від нерозчинних та фітотоксичних сполук; - має дуже низький вміст натрію і хлоридів; - не містить сечовини; - має низьке значення EC.


Склад

Азот, загальний (N) - 13% - нітратний (NO3) - 4,4% - амонійний (NH4) - 8,6% Фосфор (P2O5) - 40% Калiй (K2O) - 13% Бор (B) - 0,025% Мідь (Cu) - 0,01% Залізо (Fe) - 0,07% Марганець (Mn) - 0,04% Молібден (Mo) - 0,004% Цинк (Zn) - 0,025% Упаковка: 25 кг Країна виробництва: Нідерланди