KRISTALON 13-5-26 WHITE

Yara

Кристалон Білий (13-5-26) - повністю швидкорозчинне у воді NPK добриво з мікроелементами в хелатній формі EDTA. рН 0,1% розчину становить 4,3.

Для лужних грунтів.

KRISTALON 13-5-26 WHITE

Yara
Механізм дії

Кристалон Білий виготовлений з ретельно відібраниої сировини. Як результат, добриво: - повністю розчинне у воді; - має високий і збалансований вміст макро- і мікроелементів; - вільний від нерозчинних та фітотоксичних сполук; - має дуже низький вміст натрію і хлоридів; - не містить сечовини; - має низьке значення EC. Завдяки високому ступеню автоматизації виробничого процесу в сухому середовищі та суворому контролю якості, Кристалон Білий має відмінні фізичні якості. Готовий продукт: - однорідний; - сипучий; - не утворює пилу; - не злежується; - має свій колір для легкої ідентифікації. В результаті Кристалон Білий можна зберігати, транспортувати і дозувати зручним, безпечним і точним способом.

Застосування

Застосовується протягом репродуктивного періоду. Стандартна формула для стимуляції цвітіння і утворення плодів. Підходить для всіх культур. Ідеальний для декоративних рослин, квітів, овочів та фруктів. Можна застосовувати як у відкритому, так і в закритому грунті для усіх типів зрошувальних систем.

Склад

Азот, загальний (N) - 13% - нітратний (NO3) - 7% - амонійний (NH4) - 6% Фосфор (P2O5) - 5% Калiй (K2O) - 26% Магнiй (Mg) - 1,9% (MgO - 3%) Сірка (S) - 9% (SO3 - 22,5%) Бор (B) - 0,025% Мідь (Cu) - 0,01% Залізо (Fe) - 0,07% Марганець (Mn) - 0,04% Молібден (Mo) - 0,004% Цинк (Zn) - 0,025% Упаковка: 25 кг Країна виробництва: Нідерланди