KRISTALON 14-11-31 CUCUMBER

Yara
Кристалон Огірковий (14-11-31) - повністю швидкорозчинне у воді NPK добриво з мікроелементами в хелатній формі EDTA. 

Особливо підходить для огірків або інших калієфільних культур

KRISTALON 14-11-31 CUCUMBER

Yara
Опис продукції

Кристалон Огірковий виготовлений з ретельно відібраниої сировини. Як результат, добриво: - повністю розчинне у воді; - має високий і збалансований вміст макро- і мікроелементів; - вільний від нерозчинних та фітотоксичних сполук; - має дуже низький вміст натрію і хлоридів; - має низьке значення EC. Завдяки високому ступеню автоматизації виробничого процесу в сухому середовищі та суворому контролю якості, Кристалон Огірковий має відмінні фізичні якості. Готовий продукт: - однорідний; - сипучий; - не утворює пилу; - не злежується; - має свій колір для легкої ідентифікації. В результаті Кристалон Огірковий можна зберігати, транспортувати і дозувати зручним, безпечним і точним способом. 

Застосування

Від середини до кінця сезону в системах фертигації, коли субстратом є грунт або органічний матеріал . Частина азоту знаходиться у формі сечовини і, отже, не може бути застосований для інертних субстратів. Можна застосовувати як у відкритому, так і в закритому грунті для усіх типів зрошувальних систем.

Склад

Азот, загальний (N) - 14% - нітратний (NO3) - 7% - амідний (NH2) - 7% Фосфор (P2O5) - 11% Калiй (K2O) - 31% Магнiй (Mg) - 1,5% (MgO - 2,5%) Сірка (S) - 2% (SO3 - 5%) Бор (B) - 0,02% Мідь (Cu) - 0,01% Залізо (Fe) - 0,15% Марганець (Mn) - 0,1% Молібден (Mo) - 0,002% Цинк (Zn) - 0,01% 

Упаковка: 25 кг 

Країна виробництва: Нідерланди