KRISTALON 3-11-38 BROWN

Yara

Кристалон Коричневий (3-11-38) - повністю швидкорозчинне у воді NPK добриво з мікроелементами в хелатній формі EDTA та DTPA. рН 0,1% розчину становить 4,1.

Містить Fe-DTPA.

Спеціально для гідропоніки.

Містить тільки нітратний азот.

Ідеальний для декоративних рослин, квітів, овочів та фруктів.

KRISTALON 3-11-38 BROWN

Yara
Опис продукції

Завдяки високому ступеню автоматизації виробничого процесу в сухому середовищі та суворому контролю якості, Кристалон Коричневий має відмінні фізичні якості. Готовий продукт: - однорідний; - сипучий; - не утворює пилу; - не злежується; - має свій колір для легкої ідентифікації. В результаті Кристалон Коричневий можна зберігати, транспортувати і дозувати зручним, безпечним і точним способом. 

Застосування

Співвідношення N:K може бути скориговане з YaraLiva Кальциніт. Можна застосовувати як у відкритому, так і в закритому грунті для усіх типів зрошувальних систем. Кристалон Коричневий виготовлений з ретельно відібраниої сировини. Як результат, добриво: - повністю розчинне у воді; - має високий і збалансований вміст макро- і мікроелементів; - вільний від нерозчинних та фітотоксичних сполук; - має дуже низький вміст натрію і хлоридів; - не містить сечовини; - має низьке значення EC.

Склад:

Азот, загальний (N) - 3% - нітратний (NO3) - 3% Фосфор (P2O5) - 11% Калiй (K2O) - 38% Магнiй (Mg) - 2,4% (MgO - 4%) Сірка (S) - 11% (SO3 - 27,5%) Бор (B) - 0,025% Мідь (Cu) - 0,01% Залізо (Fe) - 0,07% Марганець (Mn) - 0,04% Молібден (Mo) - 0,004% Цинк (Zn) - 0,025%

Упаковка: 25 кг 

Країна виробництва: Нідерланди