Особливостi
01
Основні дані та призначення:

Виробник: SilagePro® American Farm Products

Упаковка: 250 г

Призначений для ферментації кукурудзи, люцерни, зернових, або будь-якого силосу, доза застосування SilagePro однакова.

SilagePro – це оригінальний ферментний продукт, розроблений та захищений патентом в 1982 році для кормів, які важко підлягають бродінню, таких як люцерна, з високим вмістом білка і низьким вмістом цукрів. Жодна продукція іншої марки не містить цих ферментів та в будь-якій інший марці не були створені такі композиції ферментів і бактерій та не була забезпечена така продуктивність, як у SilagePro.

Система SilagePro поєднала найнадійніших «виробників» молочної кислоти в оптимальній дозі 100000 КОУ (колонієутворюючих одиниць) бактерій на грам силосу. Вона встановлена університетськими дослідниками для забезпечення пригнічення диких штамів і ефективного контролю ферментації інокульованими штамами.


02
Спосіб застосування SilagePro

Найкращий спосіб застосовувати модифікатор силосу – це аплікатор на силосному комбайні. Продукт змішується у воді і через форсунку розбризкується на зелену масу в той час, як вона проходить крізь жатку. Ножі комбайна добре перемішують інокулянт з кормом. Інші способи застосування будь якого інокулянта значно менш ефективні.

03
Дозування:

SilagePro упакований у 250-грамові банки, якими можна обробити 250 тон силосу. Аплікатор забезпечує дозування інокулянта із розрахунку 1 грам/тонну. Цей рівень дає достатню кількість бактерій і ферментів для успішного бродіння. Більш високі рівні дозування є марним витрачанням продукту. Рівень 1 грам/тонну гарантує 100,000 КУО (колонієутворюючих одиниць) бактерій на грам силосу і повністю контролює бродіння та вплив усіх шкідливих диких природних бактерій

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ:

Залишилися питання?
Якщо у Вас виникли питання зверніться і Вам відповість наш менеджер протягом 5 хвилин.