Навіщо потрібні дослідження і аналіз грунту

Тестування і агрохімічний аналіз ґрунту полягає в отриманні базових даних про її хімічний, фізичний і біологічний склад, які необхідні для правильного використання полів і планування посівів.

Тестування ґрунту і збір проб з подальшим отриманням точних і надійних даних дає уявлення про хімічні, фізичні і біологічні властивості, які є основними факторами для багатьох управлінських рішень, що приймаються в фермерському господарстві.

Дослідження на якість ґрунту дозволяє планувати заходи з вирощування та управління полями, а також забезпечує основу для стійкої програми живлення сільськогосподарських культур, яка є точною, своєчасною і, що важливо, екологічно безпечною. Аналіз ґрунту дає важливу інформацію, необхідну для того, щоб всі рішення про живлення сільськогосподарських культур були точними, ефективними, рентабельними і відповідальними.

Як відбувається агрохімічний аналіз ґрунту

Велика частина роботи і витрат у тестування якості ґрунту полягає у відборі і транспортуванні проб для аналізу в лабораторію Yara Megalab, що знаходиться в Англії. Після того, як зразок прибув, проводиться агрохімічний аналіз, спрямований на отримання докладних даних про зразок.

Що дасть розуміння якості ґрунту вашого поля

Аналіз поживних речовин. Тестування ґрунту забезпечує інвентаризацію доступних для сільськогосподарських культур поживних речовин і основу для побудови плану управління добривами. Базовий аналіз ґрунту (P, K, Mg та pH) є юридичною вимогою в багатьох країнах світу, але цей метод дослідження дає тільки частину картини, оскільки інші поживні речовини і фактори можуть обмежувати зростання сільськогосподарських культур.

Щоб отримати максимальну віддачу від зразка ґрунту, важливо проаналізувати всі поживні речовини за допомогою групи експертів Yara Megalab, яка включає аналіз вторинних поживних речовин, таких як сірка, і мікроелементів.

Хімічний і фізичний аналіз ґрунту. Перш ніж приймати будь-які рішення з управління ґрунтом або планувати стратегію внесення поживних речовин, необхідно враховувати фізичні і хімічні характеристики ґрунту. PH, ємність катіонного обміну, органічні речовини і текстура ґрунту — все це впливає на те, як потрібно керувати ґрунтом і урожаєм.

Біологічний аналіз. Активна популяція ґрунтових організмів необхідна для його ефективного використання. Вони сприяють живленню сільськогосподарських культур, рециркулюючи поживні речовини з гумусу, органічних речовин і частинок ґрунту, а також впливаючи на його структуру. Разом з дослідженням органічних речовин біологічний аналіз дає всебічну картину загального стану ґрунту, її реакцію на методи управління і потенціал для отримання високоврожайних і якісних культур.

Де можна зробити аналіз грунту на родючість

Використовуючи лабораторні методи дослідження і досвід фахівців Yara Megalab, кожен фермер і виробник може перевірити стан культур і оптимізувати кількість азоту в добривах, щоб підвищити врожайність. Офіційним представником лабораторії в Україні є група компаній Агро Експерт.

Лабораторія Yara Megalab має офіси в різних країнах світу, що дозволяє використовувати досвід, заснований на вивченні світових стандартів якості. Фахівці Yara Megalab мають великі знання в області контролінгу та аналізу структури хімічного і фізичного складу ґрунту. Щоб провести точний аналіз проб ґрунту, зв'яжіться з нашими менеджерами за контактним телефоном або на нашому сайті.

Якщо ви зацікавилися і хочете дізнатися скільки коштує агрохімічний аналіз грунту для вашого поля - просто зателефонуйте нам.

всі новини