Про переваги ПАР Targetum

Інтенсивне сільське господарство стає все більш актуальним по мірі зростання населення на земній кулі. Воно орієнтовано на максимальні врожайність і прибутковість і передбачає істотні фінансові витрати, значну механізацію і хімізацію агро процесів.

Рентабельне сільське господарство неможливе без внесення добрив і ЗЗР, проте, щоб не забруднювати продукцію і навколишнє середовище, необхідно використовувати ті препарати, які мають високу ефективну дію і мінімальний вплив на навколишнє середовище.

В системі застосування хімічних засобів захисту рослин визначальним є якісне їх внесення та економічна ефективність самого процесу застосування пестицидів.

Якість внесення пестицидів визначають за ступенем густоти покриття краплями листя рослин, дисперсністю розпилу, знесення препарату вітром, рівномірністю внесення робочого розчину на оброблювану площу.

Досягнення необхідного рівня ефективності внесення розчинів стає можливим в тому числі і завдяки правильному застосуванню ПАР у їх складі.

Поверхнево-активні речовини, що використовуються у технології захисту разом із ЗЗР, можуть вирішувати цілий ряд складних завдань, підвищуючи загальну ефективність робочого розчину. Це дозволяє зменшити обєми застосовуваних пестицидів, а відповідно й витрат господарства.

ПАР зазвичай додають в пестицидні сполуки для контролю розпилення і кращого змочування поверхні листової маси та грунту, з метою кращого цільового проникнення ЗЗР. Головними перевагами їх використання є збільшення ефективності застосування пестицидів, зменшення кількості необхідної води, можливість варіювати внесення ЗЗР за погодних умов наявність роси, надто сухий грунт, сильний вітер, тощо.

Основні види ПАР, що застосовуються для ефективного сільського господарства, ми розглянули в цій статті.(тут нужно поставить ссылку) А цей текст хочемо присвятити новому засобу у портфелі Групи компаній Агро Експерт.

Отже, Targetum від литовської компанії Nando суміш іонних та неіонних поверхнево-активних речовин, що використовується як добавка при приготуванні робочих розчинів із засобами захисту рослин та мікроелементними добривами.

Targetum може зменшити кількість дрібних частинок, що утворюються під час розпилення, що призводить до значного зменшення дрейфу розпилення. Використання продукту підвищує точність обприскування та зменшує ризик пошкодження сусідніх культур та забруднення водойм.

Targetum має унікальний розмір крапель розпилювача, в’язкість, форму та поверхневий натяг води, які дозволяють збільшити розмір частинок розпилювача без негативного впливу на робочий розчин. Суміші з продуктом рівномірно покривають поле розбризкування, уникаючи перекриття та зменшуючи втрати використовуваних пестицидів.

Норми використання засобу:

Рекомендована концентрація Targetum для робочого розчину 0,1%. 100 мл продукту використовується в 100 л робочого розчину.

Targetum можна змішувати з усіма зареєстрованими пестицидами та мінеральними добривами.

Важливо: перед приготуванням суміші необхідно уважно прочитати етикетку пестицидів і переконатися, що немає обмежень щодо використання добавок.

Приготування та зберігання розчину:

Приготуйте ¾ робочого розчину з пестицидами або мікроелементними добривами. Додайте Targetum та залишок необхідної кількості води до останнього, постійно помішуючи. Оптимальний ефект досягається при рН розчину 5-8. Розпиліть суміш протягом 24 годин після перемішування. Зберігайте продукт в оригінальній упаковці, у добре провітрюваному приміщенні, при температурі не нижче -5 ° C, у недоступному для дітей місці, подалі від продуктів харчування, напоїв та кормів для тварин, подалі від джерел електрики та тепла.

всі новини