Якісне насіння озимої пшениці запорука великого врожаю

Пшениця вирощується по всьому світу і за обсягом посівних площ займає друге місце після кукурудзи. Вона служить основним джерелом рослинного білка в раціоні людини і вважається стратегічним продовольчим продуктом у багатьох країнах. За харчовою цінністю пшениця перевершує інші популярні культури: рис і кукурудзу. Крім білка в ній містяться жири і крохмаль, вітаміни групи B, PP, E, а також каротин і ергостерин попередники вітамінів A і D.

Багато десятиліть на глобальному ринку сільськогосподарської продукції цей злак зберігає лідируючу позицію. Попит на пшеницю неухильно зростає в усьому світі, тому і виробництво її щорічно збільшується. Зростаючий попит на пшеницю можливо задовольнити, лише збільшуючи посівні площі або підвищуючи продуктивність на існуючих площах.

Чому варто купити посівну озиму пшеницю

Перевагою вирощування озимої пшениці є можливість обробляти її в регіонах з різними погодно-кліматичними умовами, а також більш висока, ніж у ярої, врожайність. За оцінками фахівців біологічний потенціал озимих сортів на 15-25% вище, ніж у відповідних ярих. До того ж ярові сорти розвиваються повільніше і легше уражуються бур'янами. Тому найчастіше в нашій країні культивують озимі сорти.

Період посіву озимої пшениці приблизно з середини серпня до кінця жовтня. Збиральні роботи починаються в наступному році на початку червня або пізніше, в залежності від погоди.

Пшениця досить вимоглива до попередників, тому найкращим варіантом буде сіяти її після сидератів. Крім цього, озима пшениця дає хорошу врожайність на землі після кукурудзи, ранньої картоплі, конюшини.

Озима пшениця добре переносить морози. Навесні, при настанні потепління, вона починає інтенсивне зростання, а момент збирання врожаю настає раніше, ніж у ярої пшениці. Якщо з якоїсь причини, більшість сходів загинули під час зимування, навесні можна підсівати ярову. Така можливість підсіву сама по собі є непоганою страховкою на випадок несприятливих кліматичних умов.

Як отримати високий урожай озимої пшениці?

Необхідно дотримуватися технології вирощування зернових культур, вносити збалансовану кількість добрив, а також достатній обсяг засобів захисту рослин. А ще потрібно не тільки правильно вибрати сорт пшениці, а й прослідкувати, щоб насіння були хорошої якості, що залежить від рівня репродукції.

Якщо ви зацікавленні в придбанні якісного посівного матеріалу, зверніть свою увагу на насіння озимої пшениці KWS однієї з провідних компаній в світі з селекції та виробництва насіння сільськогосподарських культур.

Насіння озимої пшениці купити ви можете на нашому сайті або зателефонувавши до наших менеджерів за телефоном 067-333-07-44. Ми надамо детальну консультацію кожному покупцеві і допоможемо обрати сорт, який дасть максимальний урожай на вашій землі.

Важливо: Всьому посівному матеріалу властиві генетично закладені кращі фізичні та біологічні характеристики сортотипів. Також, для отримання кращого врожаю та дружніх сходів рекомендуємо обробляти перед посівом насіння біостимулятором росту рослин Вітазим.

всі новини