Меро

Ад’юванти та інші ПАР

Прилипач (ПАР) на основі ріпакової олії

Препаративна форма: концентрат емульсії
Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи: № 05.03.02-03/22146
Діюча речовина: ріпаково-метиловий ефір, 810 г/л

Покращує утримання, поширення та засвоєння листям робочого розчину, що забезпечує високу ефективність препаратів та прискорює фунгіцидну дію.

Меро

Ад’юванти та інші ПАР
Регламенти застосування

Приготування робочого розчину та застосування

Приготування робочого розчину та заправлення ним обприскувача здійснюють на спеціально обладнаних майданчиках та безпосередньо перед проведенням робіт. Для приготування робочого розчину у бак обприскувача, заповнений водою на 1/3 об’єму, заливають необхідну кількість фунгіциду та перемішують протягом декількох хвилин, потім додають Меро® та воду до повного обсягу за постійного перемішування розчину мішалкою обприскувача.

Фітотоксичність

Відсутня за використання відповідно до тарної етикетки та інструкції із застосування.

Сумісність

Перед змішуванням з іншими препаратами (діючими речовинами) необхідно перевірити сумісність. Не змішувати з іншими ПАР та КАС за умови, якщо рослини перебувають в стані сильного стресу (напр., довготривала посуха та ін.).

Термін та умови зберігання

Зберігати препарат тільки в щільно закритій оригінальній упаковці в сухому прохолодному складському приміщенні, що добре вентилюється, пристосованому для агрохімічного складу, окремо від харчових продуктів та кормів. Рідина легкозаймиста. Гарантійний термін — 2 роки в неушкодженій упаковці за температури від 0 °C до 30 °C.

Особливості

Призначення: неіонний прилипач (поверхнево-активна речовина) на рослинній основі для використання з фунгіцидами на сої, соняшнику, моркві, груші, капусті, цибулі.

Прилипач полегшує змочування наземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий та волосяний покриви) і посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та повнішому проникненню діючих речовин фунгіциду в рослину. Це покращує фунгіцидний вплив та важливо для ефективного контролю хвороб.


Застосування

Перед початком робіт потрібно зробити розрахунки необхідної кількості препарату, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею:

Культура Препарат, що застосовується з Меро® Норма застосування Меро® Коментар
КУКУРУДЗАЛаудіс® 30 WG, ВГ
Коронет® 300 SC, КС
1,0–2,0 л/га
0,4 л/га
Рекомендується використання робочого розчину з розрахунку 200 л/га (0,2% Меро®). За збільшення норми робочого розчину збільшується й норма Меро®.
СОЯКоронет® 300 SC, КС0,4 л/га
СОНЯШНИК Коронет® 300 SC, КС0,4 л/га
МОРКВА Натіво® 75, SC, КС 0,4 л/га
ГРУША Енвідор® 240, SC, КС 0,4 л/га
КАПУСТА Белт® 480 SC, КС 0,4 л/га
КАПУСТА Мовенто® 100 SC, КС 0,4 л/га
ЦИБУЛЯ Мовенто® 100 SC, КС 0,4 л/га