РОУБЕК, КЕ

Ад’юванти та інші ПАР

Ад’ювант для ґрунтових гербіцидів, що застосовуються на чутливих культурах

Діюча речовина комбінація парафінових вуглеводнів, неіонних сурфактантів, спеціальних олій та полімерних прилипачів.
Препаративна форма - концентрат емульсії
Спосіб дії контактний
Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га
Упаковка каністра 3л

РОУБЕК призначений для застосування на польових культурах та картоплі спільно із гербіцидами, що мають ґрунтову дію на бур’яни.

Не впливає на розклад гербіцидів та накопичення їх залишків в урожаї.

РОУБЕК, КЕ

Ад’юванти та інші ПАР
МЕХАНІЗМ ДІЇ
1. Робочий розчин гербіциду та РОУБЕК, проходячи крізь форсунки обприскувача, утворює менше дрібних крапель 

2. РОУБЕК покращує адсорбцію гербіцидів глинистою фракцією ґрунту. Гербіциди рівномірно закріплюються в верхньому шарі ґрунту (5 см) та не вимиваються в нижні горизонти після сильних опадів.
3. За рахунок концентрації робочого розчину у верхніх шарах ґрунту, посилюється дія гербіцидів на бур’яни та зменшується їх фітотоксичність на культурні рослини, так як більшість бур’янів проростає із шару ґрунту 5-10 см і стикається із підвищеною концентрацією гербіциду, а коренева система культурних рослин (що зазвичай розміщується нижче) не зазнає негативної дії гербіцидів.

Багаторічні дослідження в Англії та Європейських країнах свідчать про те, що РОУБЕК не має негативного впливу на природну деградацію гербіцидів в ґрунті, та не впливає на посилення післядії гербіцидів чи накопичення їх залишків в урожаї.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • покращує рівномірність покриття оброблюваної поверхні;
  • зменшення кількості дрібних крапель та їх знесення;
  • покращення адсорбції гербіцидів у верхніх шарах ґрунту;
  • підвищення ефективності та розширення спектру дії гербіцидів;
  • подовження періоду захисної дії;
  • зменшення фітотоксичності гербіцидів;
Особливості застосування

РОУБЕК може застосовуватися на всіх сільськогосподарських культурах одразу після посіву або на ранніх етапах росту (але до появи бур’янів), спільно із гербіцидами, що мають ґрунтову дію на бур’яни. Препарат може бути застосованим на всіх типах ґрунтів, за винятком піщаних (піски та супіски). Найкращі результати від застосування РОУБЕКтм досягаються на якісно підготовлених ґрунтах за умови достатньої вологості. В умовах засухи застосування препарату не рекомендується.

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

РОУБЕК може бути застосований на озимих зернових та ріпаку, кукурудзі, соняшнику, сої, цукрових буряках та картоплі. Препарат може бути застосований з різними діючими речовинами, наприклад: метрибузин, кломазон, пендиметалін, прометрин, квінмерак, ацетохлор, імазамокс, діфлуфенікан, флуфенацет, лінурон, просульфокарб та інш.