АКІРА®, кс

Фунгіциди

Діюча речовина каптан, 370 г/л рослинна олія 17%
Хімічна група - Фталаміди
Препаративна форма - концентрат суспензії
Спосіб дії контактний
Норма витрати робочого розчину 800-1000 л/га
Упаковка: каністра 5л, банка 1л

препарат має як профілактичну, так і лікувальну дію

АКІРА®, кс

Фунгіциди
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
  • контролює комплекс хвороб в саду (парша, плодові гнилі, має побічну дію на борошнисту росу);
  • препарат може застосовуватися в період цвітіння;
  • препарат стійкий до виникнення резистентності;
  • безпечний для бджіл, птахів та корисної ентомофауни;
  • на 40% зменшено пестицидне навантаження на сад (в розрахунку по діючій речовині);
  • за рахунок нової формуляції та наявності рослинної олії покращено покриття поверхні листа;
  • покращена розчинність препарату та сумісність із більшістю пестицидів;
  • відсутність фітотоксичності
МЕХАНІЗМ ДІЇ

АКІРА є контактним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis), сірої гнилі плодів, крім того, АКІРА® блокує зараження гнилями під час цвітіння (Stemphylium, Alternaria, тощо). Також завдяки спеціальній формуляції проявляє побічну дію на борошнисту росу (Podosphaera leucotricha Salm). Може використовуватися для захисту винограду від мілдью (Plasmopara viticola), чорної плямистості (Phomopsis viticola Sacc), інфекційного всихання (Sphaeropsis malorum Berk., Eutypa armeniaceae Hansfet Carter), сірої (Botrytis cinerea Pers.) та білої гнилі (Sclerotinia sclerotiorum).

Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний засіб на початковій стадії інфікування.

Дія фунгіциду АКІРА базується на різних функціональних порушеннях життєдіяльності патогенів, що призводить до їхньої загибелі і виключає імовірність виникнення резистентності до препарату.

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ
КультураШкідникНорма внесення, л/гаСпосіб та час обробкиКратність обробки
ЯблуняПарша, плодові гнилі2,5-3,0обприскування в період вегетації при появі перших ознак захворювання4


Особливості застосування:

Для попередження ураження яблуні паршею першу обробку препаратом АКІРА® проводять, як правило, у фазу «зеленого конусу». АКІРА® починає діяти одразу після обробки, із захисним періодом до двох тижнів залежно від погодних умов, наступні обробки фунгіцидом АКІРА® проводять з інтервалом 7-14 днів чергуючи їх з іншими фунгіцидами.

За необхідності АКІРА® може застосовуватися в період цвітіння без ризику для комах запилювачів і контролювати одночасно комплекс хвороб – паршу, плодові гнилі (моніліоз, степфіліум) та борошнисту росу. За умови сильного ураження борошнистою росою необхідно застосовувати бакову суміш із системним фунгіцидом ТОПСІН®-М.

Завдяки спеціальній формуляції, що містить всі необхідні прилипачі, при застосуванні фунгіциду АКІРА® навіть у екстремальних погодних умовах, немає необхідності додавати у суміш додаткові ад’юванти. В системі захисту садів препарат може застосовуватися як в чистому вигляді, так і в суміші із іншими пестицидами.