Авіатор Xpro

Фунгіциди

Суперфунгіцид на ячмені та пшениці проти комплексу захворювань

Протіоконазол, 150г/л Біксафен 75г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Реєстраційне посвідчення: A № 03358, А 04405
Упаковка: 5 л

Неперевершений проти плямистостей листя.

Авіатор Xpro

Фунгіциди
Переваги
  • Новий механізм дії на патоген.
  • Довготривала дія.
  • Підсилює фотосинтетичну активність рослин.

Сумісність

Авіатор® Xpro можна змішувати з багатьма регуляторами росту, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами. Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність!

Опис препарату

Авіатор® Xpro — новий неперевершений фунгіцид проти плямистостей листя на ячмені та пшениці. Авіатор® Xpro спеціально розроблений для використання на зернових для боротьби з властивими йому хворобами, серед яких головна — це збудники плямистостей листя. Препарат має найбільш довготривалу захисну дію, яка перевищує декілька тижнів.

Авіатор® Xpro в своєму складі має нову діючу речовину — біксафен з нового класу піразолкарбоксамідів, який відкриває нову еру діючих речовин для боротьби із захворюваннями на зернових культурах. За рахунок двох діючих речовин з різних хімічних груп та з різним механізмом дії препарат здатний контролювати широкий спектр збудників.

Застосування

Максимальна ефективність на ячмені досягається за дворазового застосування: перше внесення має бути у фазі кущення — 0,4 л/га, а наступне — у фазі середини трубкування культури — 0,4 л/га. У разі швидкого розвитку хвороби рекомендується використовувати норму 0,5 л/га та повторну 0,5 л/га. На пшениці препарат краще застосовувати в період від початку кущення до прапорцевого листка.

КультураОб’єкт Норма витрати, л/га Максимальна кількість обробок Строк очікування, днів
Ячмінь ярий та озимийБорошниста роса, іржасті хвороби, плямистості (сітчаста, темно-бура, смугаста), коренева гниль0,6–0,835
Пшениця озима та яра Листові плямистості, іржасті хвороби, піренофороз, септоріоз, фузаріоз, ринхоспоріоз, хвороби колосу і зерна0,8–1,5 65*

* За норми витрати більше 0,8 л/га

Селективність

Авіатор® Xpro в рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

Техніка застосування

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 100–400 л/га для внесення польовими агрегатами залежно від його типу: наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск рідини — 2,5–3 кг/см2 , швидкість руху агрегатів — 6–7 км/год.