БАМПЕР® СУПЕР

Фунгіциди

Комплексний фунгіцид широкого спектру дії.

Формуляція: Концентрат емульсії  
Діюча речовина: пропіконазол, 90 г/л прохлораз, 400 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ

Препарат володіє подовженою персистентністю і довго утримується на поверхні рослин.

БАМПЕР® СУПЕР

Фунгіциди
Рекомендації

Препарат застосовують шляхом суцільного обприскування БАМПЕР® СУПЕР 490, к.е. може застосовуватися на всіх стадіях розвитку зерно-вих культур. Зазвичай термін обробки пшениці припадає на фазу вихід в трубку поява прапорцевого листка. Найкращий ефект досягається при застосуванні на ранніх стадіях розвитку захворювань. Період захисної дії складає 2–3 тижні і залежить від виду та ступеня розвитку хвороб і кліматичних умов.

Сумісність:

БАМПЕР® СУПЕР 490, к.е може використовуватися в суміші з іншими фунгіцидами, інсектицидами та препаратами для підживлення рослин, за виключенням високолужних сполук. Проте, його сумісність залежить від формуляції інших препаратів. Перед застосуванням в суміші з іншими препаратами рекомендується провести тест на сумісність компонентів.

Призначення та механізм дії препарату

БАМПЕР® СУПЕР 490, к.е. призначений для боротьби з церкоспорельоз іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими хворобами, що вражають стебло, листя та колос зернових культур. До складу препарату входять дві діючі речовини, які належать до класу триазольних та імідазольних сполук. Препарат володіє профілактичною, лікувальною та викорінюючою дією. В тканинах рослин БАМПЕР® СУПЕР 490, к.е. має системну та трансламінарну дію. Фунгіцидна активність проявляється за рахунок пригнічення біосинтезу ергостиролу у патогенів.

Застосування
Норма витрати робочої рідини: 200–300 л/га

КультураНорма витрати препарату, л/гаШкідливий об’єктСтрок останньої обробки (в днях до збирання урожаю)
Пшениця озима0,8–1,2Церкоспорельоз, борошниста роса, іржа, септоріоз, фузаріоз колосу, піренофорозОбприскування в період вегетації
Ячмінь ярий0,8–1,2Борошниста роса, іржа, септоріоз, гельмінтоспоріозні плямистості листя


Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!