Блу Бордо

Фунгіциди

Фунгіцид контактної дії проти широкого спектру збудників хвороб

Сульфат міді, 770 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді
Реєстраційне посвідчення: А04702, А02288
Упаковка: 20 кгПрепарат забезпечує потужну захисну дію від проникнення патогену в рослину.

Блу Бордо

Фунгіциди
Опис

Блу Бордо® — добре відомий та ефективний фунгіцид контактної дії проти широкого спектру збудників хвороб, зокрема проти найбільш економічно небезпечних: на яблуні проти парші, бактеріального опіку, плямистостей листя, бактерійного раку або гнилі кори та звичайного раку (нектрії); на винограді проти мілдью та антракнозу; на томатах і картоплі — проти фітофтори, альтернарії і низки бактеріальних хвороб.

Діюча речовина — сульфат міді застосовується з успіхом десятки років в багатьох країнах світу, на багатьох сільськогосподарських культурах: плодових, овочевих та винограді.

Завдяки фізико-хімічним особливостям формуляції забезпечується відмінна адгезія з поверхнею рослини, що робить препарат незамінним в його застосуванні ранньою весною або восени після збору урожаю для зниження інфекційного фону, навіть за нестабільних погодних умов.

Механізм дії препарату полягає в зв’язуванні іонів міді з функціональними групами білкових молекул патогенів, що спричиняє денатурацію білка, викликаючи пошкодження клітин та їх загибель.

Переваги
  • Широкий спектр ефективності.
  • Довготривалий захист.
  • Ефективний навіть за нестабільних погодних умов.
  • Ефективний також проти супутніх патогенів.
  • Різнобічний механізм дії на патогена.
Застосування

ВИНОГРАД

Мілдью - 2,5–5,0 кг/га 
Максимальна кратність обробок — 4. 
Строк від останньої обробки до збирання урожаю — 30 днів.

ЯБЛУНЯ

Парша, бактеріальний опік, бактеріальний рак - 3,75–5,0 кг/га після збору урожаю, ранньою весною до фази виходу рожевого пуп’янка. 
Максимальна кратність обробок — 4. 
Строк від останньої обробки до збирання урожаю — 30 днів.

КАРТОПЛЯ

Фітофтороз, альтернаріоз, бактеріальні хвороби - 3,75–5,0 кг/га
Максимальна кількість обробок — 3.
Термін очікування — див. на упаковці.

ТОМАТ

Фітофтороз, альтернаріоз, бактеріальні хвороби - 2,5–6,25 кг/га
Максимальна кількість обробок — 3.
Термін очікування — див. на упаковці.

Сумісність

Слід уникати змішування з препаратами, що сприяють утворенню кислого середовища: препарати, які містять фосетил-Al та азотовмісні препарати для позакореневого підживлення, що містять іони амонію (NH4 ). Також може спостерігатися несумісність з препаративними формами: концентрати суспензії, що містять олію та текучі концентрати.

Перед застосуванням обов’язково переконайтесь у відсутності застережень бакових партнерів, що вказуються виробником на етикетці. Рекомендується провести тест на фізико-хімічну сумісність.