Евіто® Т

Фунгіциди

КС (флуоксастробін, 180 г/л тебуконазол, 250 г/л)

Швидке проникнення в тканини рослин та висока трансламінарна активність

  • Надійний та тривалий захист, гнучкість застосування
  • Підсилення фотосинтезуючої активності та азотофіксації в рослини
  • Довготривала профілактична і лікувальна дія
  • Ефективний контроль широкого спектру хвороб
  • Підвищення якісних показників урожаю

Діюча речовина: флуоксастробін, 180 г/л тебуконазол, 250 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: каністра 5 лФлуоксастробін інгібує процес дихання клітин патогенів, блокуючи передачу електронів у мітохондрії.

Евіто® Т

Фунгіциди
Опис

Евіто® Т – представляє собою сучасне покоління фунгіцидів класу стробілуринів. Евіто® Т є новим стандартом стробілурінових фунгіцидів широкого спектру дії, який було розроблено для оптимального утримання, швидкого проникнення та якомога повного розподілу в рослині. Препарат швидко проникає в покривні тканини листка та розподіляється по їх поверхні, таким чином забезпечуючи стійкість до опадів та швидку дію.

Тебуконазол діє як інгібітор біосинтезу ергостиролу грибкових організмів, що призводить до деметилювання та швидкого руйнування клітинних мембран збудників хвороб і зупинки їх розвитку. При поєднанні функції азолів та стробілурінов Евіто® Т надійно захищає рослину від грибкових хвороб. А також запобігає передчасному затуханню фізіологічних процесів рослини за рахунок впливу на гормональний комплекс.

Евіто® Т покращує фотоасимілюючі функцію рослини та оптимізує азотний баланс в результаті чого збільшується маса тисячі зернин.

Сукупність властивостей препарату було зареєстровано у якості торгової марки Технологія Ксилем-ПроТМ.

Механізм дії

Евіто® Т забезпечує оптимальний баланс між ліпідною та водною розчинністю для більш ефективного проникнення до кутикули листя, післядії й переміщення у рослині. Залишкові кількості препарату формують «запас» діючої речовини у тканинах, забезпечуючи ефективну дію за будь-яких умов.

Дія препарату призводить до ряду переваг для здоров’я рослини:

  • Більш повільне визрівання, що збільшує тривалість вегетації та час наливу зерна
  • Підвищена можливість культури досягти своєї потенційної врожайності
  • Стійкість до не сприятливих умов середовища та більш швидкого відновлення

Використання Евіто® Т є безпечним для рослин, а біологічна активність проявляється вже через 15 хвилин після внесення. Евіто® Т не вибагливий до умов внесення.

Рекомендації щодо застосування
Культура, об’єкт, що обробляєтьсяОб’єкт, проти якого обробляєтьсяВитрати, л/гаСпосіб, час обробок, обмеженняСтрок останньої обробки (в днях до збирання врожаю)Максимальна кратність обробок
Пшениця озима, ячмінь ярийБорошниста роса, септоріоз, піренофороз, фузаріоз, види іржі0,5-1,0Обприскування посівів від фази кущення до початку цвітіння культури30 2
Ріпак озимий і ярийАльтернаріоз, фомоз, склеротиніоз, пероноспороз, циліндроспоріоз0,5-1,0Обприскування посівів у період вегетації культури302


Норма використання робочого розчину 200-300 л/га.