Курзат® Р

Фунгіциди

Фунгіцид для ефективного захисту картоплі від фітофторозу та огірків від несправжньої борошнистої роси

  •  Профілактичні, лікувальні та антиспоруляційні властивості – зупиняє розвиток хвороби через 1-2 доби після зараження
  •  Здатність “капсулювання” інфікованих клітин – “стоп-ефект”
  •  Відсутність резистентності до препарату

Діюча речовина: цимоксаніл – 4,2%, хлорокис міді – 39,8%
Препаративна форма: порошок, що змочується
Упаковка: 1 кг
Норма використання: 2,5 – 3,0 кг/га

Діюча речовина — цимоксаніл — швидко проникає і розподіляється в тканинах листків.

Курзат® Р

Фунгіциди
Механізм дії

Захист від фітофторозу картоплі та пероноспорозу огірків

Саме фунгіцид Курзат Р® стане найкращим помічником у вирішенні цих проблем Курзат® Р є фунгіцидом з профілактичними, лікувальними та антиспоруляційними властивостями для
захисту від фітофторозу картоплі та переноспорозу огірків. Препарат дає можливість збільшити проміжок часу між обробками порівняно зі звичайними фунгіцидами контактної дії.

Локально-системні властивості цимоксанілу та його здатність уповільнювати процеси розмноження грибів на клітинному рівні виводять цей препарат на перше місце щодо профілактичної обробки рослин та розвитку їх стійкості до захворювань.

Механізм дії

- Курзат® Р — порошок, що змочується, що вміщує 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальний та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та перерозподіляється всередині листка (локально-системно). Одночасно мідь проявляє мультиактивну дію на клітинному рівні, порушуючи
багато життєво важливих функцій грибів-патогенів, що призводить до їхньої загибелі. Проте головним ефектом міді є пригнічення проростання спор грибів. Мідь також володіє антибактеріальним ефектом.
- Терміну від 1 до 6 годин після обробки достатньо, щоб цимоксаніл проник у листя, аби забезпечити надійний захист від фітофторозу та переноспорозу.
- Цимоксаніл перерозподіляється всередині листка і дає можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином.

Вказівки до застосування

- Курзат® Р діє найбільш ефективно, якщо його застосовувати профілактично або на ранній стадії зараження, перед появою видимих на рослинах симптомів захворювання.

- Кількість обробок може змінюватись залежно від розвитку хвороби протягом сезону. Рекомендовано до 4-х обробок за сезон.
- Норма робочого розчину для картоплі — 400 — 600 л/га
- Норма робочого розчину для огірків — 600 л/га

Культура Картопля Огірки
Хвороби Фітофтороз Пероноспороз
Норма, кг/га 2,53
Кількість обробок 3 (інтервал між обробками 10-12 днів) 3 (інтервал між обробками 7 днів)


Курзат® Р — розширений період застосування

- Курзат® Р слід застосовувати профілактично, перед тим, як захворювання буде помічено в полі 
- Програми захисту культури повинні починатись з раннього виявлення первинної інфекції, базуючись на прогнозуванні хвороб. На площах, де такі методи не застосовуються, спеціалістам слід ретельно відстежувати локальні умови та починати профілактичне обприскування, як тільки погода стане сприятливою для появи інфекції (опади, висока зволоженість та помірна температура). 
- За нормальних умов інтервал між обробками 10–12 діб забезпечує добрий контроль. За теплої та дощової погоди, яка веде до швидших темпів розвитку інфекції та підвищеного ризику захворювання, інтервал між обробками слід скоротити до 8 діб.