ОРБІТ® ПРО

Фунгіциди

Діюча речовина: прохлораз, 300 г/л тебуконазол, 200 г/л 
Препаративна форма: концентрат емульсії
Тарна одиниця: 5 л

Широкий спектр біологічної ефективності проти збудників хвороб.

ОРБІТ® ПРО

Фунгіциди
Механізм дії

Препарат діє на рослини шляхом прямого пригнічування початкових продуктів ергостиролу в патогенних збудниках. Має превентивну та пригнічувальну дію.

Прохлораз - контактний та системний фунгіцид класу імідазолів з захисною та викорінюючою дією. Стримує фузаріоз колоса на 50% при обробці після появи ознак хвороби.

Прохлораз проникає в усі частини рослини і зберігає активність до 4 тижнів. Інгібує біосинтез стерину в мембранах клітин грибів, подавляє деметилування в положенні 14 ланостерину або 24 метилендигідроланостерину.

Тебуконазол - відноситься до триазолів третього покоління системної дії, має захисні, лікувальні та викорінюючи властивості. Швидко проникає в рослину і рівномірно розподіляється в ній. Має специфічний ефект проти всіх видів іржі зернових культур. На борошнисту росу діє слабше, ніж інші представники групи триазолів. Має ріст регулюючу дію, яка може перейти до ретардантної при несприятливих умовах. Пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, інгібуючи деметилування в положенні С-14. Д5-стерини, що при цьому утворюються також впливають на метаболізм.

Переваги
  • Оптимальне поєднання двох високоактивних діючих речовин системної та трансламінарної дії
  • Комбінація різних механізмів дії активних речовин запобігає виникненню резистентності у фітопатогенів
  • Відсутність фітотоксичності
  • Забезпечує відмінну ефективність проти основних хвороб зернових культур
  • Підвищує подальшу стійкість культури до розвитку Септоріозу
  • Орбіт® Про, КЕ забезпечує гарну якість зерна та високу врожайність
  • Орбіт® Про, КЕ безпечний для культури та зручний у використанні
Особливості застосування

Фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, який може застосовуватися протягом всього періоду вегетації, але найкращий ефект спостерігається при застосуванні між фазами появи прапорцевого листка (BBCH37) і цвітіння (BBCH61) та забезпечується контроль широкого спектру хвороб.

Для забезпечення максимальної біологічної ефективності препарату першу обробку необхідно проводити на початкових стадіях інфікування рослин фітопатогенами. Орбіт® Про, КЕ сумісний з більшістю гербіцидів, інсектицидів та фунгіцидів. В суміші з стробілуринами спостерігається пролонгована дія та яскраво виражений "грін" ефект.

Сумісність з іншими препаратами може залежати від їх препаративних форм та якості води.

Перед змішуванням з іншими препаратами рекомендується обов’язково провести тест на їх фізико-хімічну сумісність.

Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосування на зернових культурах – 200-400 л/га.


Культура Хвороби Норма витрати, л/гаСпосіб, час обробок Максимальна кількість обробок
Ячмінь озимийБорошниста роса, плямистості листя, іржа, септоріоз, прикореневі гнилі0,75 – 1,5*Обприскування в період вегетації2
Пшениця озимаБорошниста роса, іржа, септоріоз, піренофороз, альтернаріоз, фузаріоз, прикореневі гнилі0,75 - 1,5*Обприскування в період вегетації2

*максимально зареєстрована норма витрати, оптимальна/рекомендована норма застосування – 1,25 л/га.

Строки очікування до збору врожаю зерна ячменю та пшениці – 30 діб.

Строки виходу людей на оброблені препаратом площі для проведення механізованих/ручних робіт – 3 доби/ не регламентуються.