Пропульс

Фунгіциди

Новий системно-трансламінарний двокомпонентний фунгіцид для боротьби з хворобами ріпаку і соняшнику в період цвітіння та для підвищення їх урожайності

Флуопірам, 125 г/л та протіоконазол, 125 г/л
Препаративна форма: суспо-емульсія
Реєстраційне посвідчення: А 02872, А 04407
Упаковка: 5 л

Високоефективний фунгіцид з новітніми діючими речовинами.

Пропульс

Фунгіциди
Застосування

ОЗИМИЙ РІПАК — альтернаріоз, циліндроспоріоз, склеротініоз, сіра гниль, борошниста роса, фомоз: обприскування посівів в фазу повного цвітіння (цвіте 50% квіток головного стебла) - 0,8–0,9 л/га

СОНЯШНИК (у тому числі авіаметодом) — фомоз, альтернаріоз, склеротініоз, сіра гниль, фомопсис, септоріоз, іржа 
Двократне внесення:
перше — в фазу виходу зірочки - 0,9 л/га
друге — в фазі початку цвітіння – повного цвітіння - 0,8–1,0 л/га
або ж однократне внесення:*
в фазі початку цвітіння – повного цвітіння - 1,0 л/га

КАРТОПЛЯ — альтернаріоз - 0,5 л/га
Максимальна кількість обробок — 2.

СОЯ — склеротиніоз, іржа, фомопсис, септоріоз, альтернаріоз, сіра гниль, церкоспороз - 0,8–1,0 л/га
Обприскування в період вегетації.
Максимальна кратність обробок - 2

Опис

Пропульс® — новий системний фунгіцид з двома діючими речовинами для найбільш ефективного захисту посівів озимого ріпаку від альтернаріозу, склеротініозу, циліндроспорозу, сірої гнилі, борошнистої роси та інших хвороб які здатні значно ушкоджувати посіви в фазу цвітіння та наливання зерна культури. Для захисту посівів соняшнику застосовують Пропульс® однократно або двократно залежно від спектру хвороб та ступеню загрози для врожаю. Він має високу ефективність в профілактиці та боротьбі з такими хворобами соняшнику як склеротініоз, альтернаріоз, фомоз, сіра гниль, борошниста роса та ін. 

Механізм дії

Флуопірам — інгібування (блокування) мітохондріального дихання в клітинах патогену (комплекс ІІ), протіоконазол — блокування ергостеролу. Флуопірам починає діяти одразу після потрапляння на поверхню рослини. Має трансламінарну (проникаючу) дію і проникає міжклітинними проміжками всередину тканини. Протіоконазол має повністю системну дію.

Техніка застосування

Пропульс® зареєстрований для внесення авіаметодом на соняшнику, очікується реєстрація на ріпаку. За наземного застосування рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою робочого розчину 200–400 л/га з метою якомога глибшого проникнення робочого розчину. Робоча швидкість агрегату повинна бути не вище 5–6 км/год.

УВАГА: Причіпні обприскувачі та трактор (мінімум спереду) мають бути додатково обладнані захисною гумою (брезентом) в місцях контакту з рослинами ріпаку. Обробку бажано проводити в вечірні години, коли рослини втратять тургор. Для обробки соняшнику застосовують самохідні обприскувачі (внесення по цвітінню).

Сумісність

Пропульс® можна змішувати з регуляторами росту, рідкими добривами, інсектицидами, а також з іншими контактними та системними фунгіцидами.

Селективність

В рекомендованих нормах застосування Пропульс® добре витримують всі сорти ріпаку та соняшнику.

Токсичність для бджіл

В рекомендованих нормах витрати Попульс® не токсичний для бджіл та комах-запилювачів. Під час обробки ріпаку в період цвітіння для боротьби з шкідниками рекомендується змішування з безпечним для бджіл інсектицидом Біскайя®.

Переваги

» Профілактичне та лікувальне застосування.
» Добре виражений «зелений» (фізіологічний) ефект.
» Гарантована прибавка врожаю.
» Висока маса 1000 насінин культури та якісний врожай.
» Застосування авіаметодом.

* Для отримання максимального ефекту доцільне двократне внесення.