САКУРА, КС

Фунгіциди

Діюча речовина каптан – 370 г/л тебуконазол – 15 г/л рослинна олія
Хімічна група - Триазоли Фталаміди
Препаративна форма концентрат суспензії
Спосіб дії контактно-системний
Норма витрати робочого розчину на яблуні: 800-1000 л/га; на виноградниках: 400-600л/га
Упаковка каністра 5л

Малотоксичний для навколишнього середовища.

САКУРА, КС

Фунгіциди
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ
Вдале поєднання діючих речовин та сучасна препаративна форма забезпечують розширений спектр контрольованих патогенів, швидкість та ефективність дії, покращене покриття поверхні листя і плодів та стійкість до змивання. Препарат гарно розчиняється у воді та добре змішується з більшістю пестицидів.

САКУРА® являється контактно-системним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні та виноградників від комплексу хвороб. Активні інгредієнти, що входять до складу фунгіциду САКУРА®, належать до різних хімічних груп та діють на патоген різними шляхами, завдаючи різних функціональних порушень життєдіяльності (пригнічення біосинтезу ергостеролу, активності ферментів, процесів дихання та порушення процесу ділення клітин патогену).

Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний та викорінювальний засіб на початковій стадії інфікування. САКУРА® застосовується для захисту яблуні від парші (Venturia inaequalis), борошнистої роси, плодових гнилей та філостиктозу. А також для захисту виноградників від мілдью (Plasmopara viticola), оїдіуму (Uncinula necator Buril.), чорної плямистості (Phomopsis viticola Sacc), інфекційного всихання (Sphaeropsis malorum Berk., Eutypa armeniaceae Hansf et Carter), сірої (Botrytis cinerea Pers.) та білої гнилі (Sclerotinia sclerotiorum).

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • Подвійна дія на паршу: профілактика та лікування захворювання;
  • Додаткова дія на борошнисту росу, плодові гнилі та філостиктоз яблуні;
  • Контролює комплекс захворювань винограду;
  • Починає працювати одразу після обробки;
  • Відмінна розчинність та відсутність фітотоксичності;
  • На 40% зменшено пестицидне навантаження на сад;
Застосування

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:


КультураХворобаНорма внесення (л/га)Спосіб та час обробкиКількість обробок Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)
ЯблуняПарша, борошниста роса, плодові гнилі, філостиктоз2,5-3,0Обприскування в період вегетації при появі перших ознак захворювання440
Виноградники*Мілдью, оїдіум, чорна плямистість, біла та сіра гниль2,5-3,0340


ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В САДІВНИЦТВІ:

САКУРА® може застосовуватися протягом всього періоду вегетації, проте найкращим часом є другий період вегетації, одразу після цвітіння. САКУРА® починає діяти одразу після обробки, із захисним періодом до двох тижнів (залежно від погодних умов). Наступні обробки проводять з інтервалом 7-14 днів, чергуючи їх з фунгіцидами інших хімічних груп.

САКУРА® проявляє сильну дію проти парші та стримує розвиток борошнистої роси і плодових гнилей, найкращий результат досягається при температурі повітря вище 14°С. За умов сприятливих для сильного розвитку борошнистої роси, необхідно застосовувати спеціальні фунгіциди, наприклад, ТОПСІН-М®.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ НА ВИНОГРАДНИКАХ:

Для захисту виноградників САКУРА® використовується як профілактичний фунгіцид. САКУРА® може застосовуватися протягом всього періоду вегетації, починаючи із фази «ріст пагонів» (10 – 15 см) і до початку дозрівання. Особливістю фунгіциду САКУРА® є його одночасна дія на мілдью та оїдіум, також препарат стримує розвиток гнилей та має вплив на чорну плямистість.