Старпро

Фунгіциди

КС (430 г/л, тебуконазол)

Системний фунгіцид, що поєднує захисну та лікувальну дію проти комплексу грибкових хвороб. Має росторегулюючі властивості на озимому ріпаку.

  • Профілактика та лікування захворювань із «стоп-ефектом»
  • Тривалий захист молодих рослин від широкого спектру хвороб
  • Краща перезимівля та розвиток рослин озимого ріпаку навесні
  • Відсутність фіто токсичності на рекомендованих до використання культурах
  • Вища врожайність культури

Старпро

Фунгіциди
Рекомендації щодо застосування
Культура, об'єкт, що обробляється*Об’єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати,  л/га**Час обробокКратність обробок
РіпакФомоз, альтернаріоз, борошниста роса 0,45 - 0,6Першу обробку проводити за перших ознак хвороби, другу - через 2-3 тижні після першої обробки.1-2
ПшеницяБорошниста роса, іржа, бура, стеблова і жовта, п’ятнистості, септоріози листя і колоса, фузаріози0,45-0,6Обприскування в період вегетації 1-2 

*У світовій практиці застосовується на зернових культурах (пшениця, ячмінь, овес, жито), цукрових буряках, виноградниках.

Норма використання робочого розчину для наземного обприскування 200-400 л/га.

Особливі характеристики

Фунгіцид Старпро КС поряд із високою ефективністю проти грибкових хвороб має значний вплив на розвиток надземної частини рослин озимого ріпаку, стримуючи її ріст та активуючи бічне галуження стебла. Завдяки цьому рослини є більш компактними та стійкішими до полягання.

Опис

Старпро КС - фунгіцид із класу триазолів для контролю хвороб на листовій поверхні культур. Тебуконазол має як лікувальну, так і захисну дію протягом 2-4 тижнів проти комплексу грибкових хвороб.

Діюча речовина фунгіциду Старпро - тебуконазол є інгібітором процесу диметилювання біосинтезу стиролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогенів. Тебуконазол зазвичай розподіляється всередині листка більш рівномірно, забезпечуючи більш довготривалий захисний ефект, порівняно з іншими діючими речовинами фунгіцидів.

Рекомендації
  • Старпро на ріпаку можна застосовувати як восени, так і весною. Фунгіцид Старпро, внесений у нормі використання 0,45 л/га восени , у фазі 4-8 листків у рослин озимого ріпаку, ефективно контролює розвиток фомозу і циліндроспоріозу та сприяє підвищенню зимостійкісті завдяки стримуванню росту головного стебла та формуванню компактної розетки з потовщеною і глибоко закладеною кореневою шийкою, добре розвинутій кореневій системі з підвищеним вмістом пластичних речовин.
  • Застосування фунгіциду Старпро весною у нормі використання 0,6 л/га в фазі інтенсивного росту головного стебла – повного цвітіння ріпаку забезпечує захист від збудників альтернаріозу і склеротиніозу та сприяє підвищенню стійкості рослин до полягання завдяки посиленому росту бічних пагонів.
  • Фунгіцид Старпро швидко проникає в рослину протягом 2-4 годин, тому висока ефективність його дії зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин із моменту проведення обприскування. Старпро діє як превентивно, так і після появи симптомів грибкової хвороби, зберігаючи захисну дію впродовж 2-4 тижнів, залежно від ступеня поширеності інфекції та погодних умов.
  • Фунгіцид Старпро слід застосовувати за температури повітря понад 12°С. Його можна змішувати з багатьма гербіцидами, інсектицидами, регуляторами росту, рідкими добривами, а також із іншими фунгіцидами контактної та системної дії, однак перед приготуванням робочого розчину слід провести тест на змішуваність його компонентів.
  • Фунгіцид Старпро в рекомендованих нормах використання є нетоксичним для бджіл.