Тілмор

Фунгіциди

Потужний фунгіцид нового покоління для інтенсивного вирощування ріпаку та пшениці. Росторегулятор ріпаку із застосуванням як восени так і навесні.

Протіоконазол, 80 г/л тебуконазол, 160 г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Реєстраційне посвідчення: А 03360, А 03591, А 04409
Упаковка: 5 л

Добре виражений росторегулюючий ефект на ріпаку.

Тілмор

Фунгіциди
Опис

Тілмор® — новий системний фунгіцид з двома діючими речовинами для найбільш ефективного захисту посівів озимого ріпаку та пшениці від комплексу хвороб. Препарат можна використовувати на пшениці під час вегетації від 2-х листків до кінця цвітіння. Для високої ефективності проти захворювань колоса необхідно застосовувати препарат під час цвітіння культури. Саме тоді відбувається інфікування колоса патогенами, тому в цей період потрібно застосувати Тілмор®.

Препарат має високу лікувальну та профілактичну дію проти фомозу, альтернаріозу, склеротиніозу та інших найпоширеніших захворювань ріпаку. Завдяки поєднанню протіоконазолу та тебуконазолу досягається неперевершений кумулятивний ефект.

За обробки озимого ріпаку в осінній період (3–5 листків культури) припиняється активне наростання наземної маси, в той час як фотосинтез продовжується, що сприяє накопиченню пластичних речовин в кореневій шийці та прискорює ріст добре розгалуженого коріння. Коренева шийка рослин ріпаку при цьому товщає, а точка росту закладається низько над землею. Застосування Тілмор® восени дає можливість проводити висів ріпаку в ранні строки, захищає від хвороб та підвищує його зимостійкість.

Використання фунгіциду Тілмор® навесні забезпечує здоровий стан рослин (системна дія), покращує формування бічних стебел та підвищує стійкість проти вилягання.

Переваги
  • Потужний фунгіцид на ринку України, який має високу ефективність та найтриваліший захист проти фузаріозу колоса.
  • Потужна профілактична та лікувальна дія.
  • Тривалий захист листя та стебла від хвороб.
  • Відсутність фітотоксичності.
  • Відмінна змішуваність з мікродобривами та іншими засобами захисту рослин.
Застосування

ОЗИМИЙ РІПАК

ЗАСТОСУВАННЯ ВОСЕНИ

Потужний фунгіцид та росторегулятор (інгібітор росту надземної частини рослин).
Норма внесення - 0,75–0,9 л/га 
Норма внесення восени розраховується залежно від кількості листків на рослині (на 1 листок — 0,15 л/га препарату Тілмор®).
Обприскування в період від 3–5 листків культури, але не пізніше ніж за 14 днів до припинення вегетації ріпаку.

ЗАСТОСУВАННЯ РАНО НАВЕСНІ

Фомоз, сіра гниль, борошниста роса, циліндроспоріоз: обприскування за висоти рослин 20–30 см.
Норма внесення - 0,9–1,0 л/га

Культура Об’єкт Норма витрати, л/га Максимальна кількість обробок Строк очікування, днів
Ріпак озимий Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов, фомоз, альтернаріоз, циліндроспоріоз, сіра та біла плямистості 0,75–0,9 1 (обприскування посівів з фази 4–6 листків культури)50
Фомоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз, борошниста роса (росторегулююча дія) 0,9–1,01 (обприскування посівів за висоти культури 15–20 см) 50
Ріпак ярий Інгібування росту стебла, покращення гілкування, фомоз, альтернаріоз, сіра та біла плямистості, борошниста роса 0,75–0,9 1 (обприскування посівів за висоти культури 10–15 см) 50
Пшениця озима та яра Листкові плямистості: борошниста роса, іржасті, збудники піренофорозу, септоріозу, фузаріозу1,0 2 (обприскування посівів в період вегетації) 30
Фузаріоз, септоріоз, альтернаріоз колосу 1,0–1,5 2 (під час цвітіння – наливання колоса) 30


Сумісність

Тілмор® можна змішувати з багатьма регуляторами росту, інсектицидами, а також з іншими контактними і системними фунгіцидами.

Селективність

В рекомендованих нормах витрати Тілмор® добре сприймається усіма сортами та гібридами ріпаку та пшениці.