АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ

Гербіциди

Діюча речовина ацетохлор 450 г/л тербутилазин, 214 г/л антидот – фурілазол, 15 г/л
Хімічна група - Хлорацетаміди Триазини
Препаративна форма - суспо-емульсія
Спосіб дії - ґрунтовий страховий
Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га
Упаковка - Каністра 20л

БЕЗПЕЧНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ҐРУНТОВИЙ ГЕРБІЦИД!

АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ

Гербіциди
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • широкий спектр контрольованих бур’янів, за рахунок поєднання двох діючих речовин;
  • м’яка дія, за рахунок спеціального антидота;
  • подовжений період гербіцидної дії;
  • зупиняє розвиток повторних хвиль бур’янів;
  • широкий період застосування: до посіву і аж до появи 3-4 справжніх листків у кукурудзи;
  • сучасна препаративна форма – суспо-емульсія.

Увага! Не рекомендується застосовувати препарат у посівах соняшнику на легких малогумусних ґрунтах (при надмірному зволоженні ґрунту можливі прояви фітотоксичності)!

  • Астрел Плюс® як страховий гербіцид для контролю однорічних бур’янів застосовується на кукурудзі в ранній післясходовий період до появи 3 справжніх листків культури, але не більше 2-х листків у бур’янів.
  • Астрел Плюс® за вегетаційний період повністю розкладається в ґрунті, на наступний сезон немає ніяких обмежень в сівозміні.
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:

АСТРЕЛ ПЛЮС® знищує однорічні дводольні та злакові бур’яни ще до появи їхніх сходів, запобігаючи конкуренції з культурними рослинами. Препарат діє як на сходи, так і на проростаючі з насіння бур’яни, головним чином поглинаючись через кореневу систему та перші листки бур’янів, внаслідок чого проросток скручується та відмирає. Тербутилазин, що входить до складу гербіциду АСТРЕЛ ПЛЮС® впливає на фотосинтез рослин, блокуючи транспорт електронів в клітині бур’янів, ацетохлор впливає на синтез білків та жирних кислот, що і призводить до загибелі бур’янів.

АСТРЕЛ ПЛЮС® за рахунок поєднання двох діючих речовин контролює широкий спектр однорічних бур’янів, в тому числі стійких до інших гербіцидів, таких як: гірчиця польова (Sinapis arvensis), жовтозілля звичайне (Senecio vulgaris), ромашки (Matricaria spp.), паслін чорний (Solanum nigrum), амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiaefolia) та інші.

При використанні препарату в рекомендованій нормі, завдяки включенню в формуляцію спеціального антидота, можливо застосовувати на кукурудзі і як страховий гербіцид.

Застосування

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

КультураБур’яниНорма внесення, л/гаСпосіб та час обробокЧас обробки
СоняшникОднорічні дводольні та злакові бур’яни3,5Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву, після посіву, але до сходів культури1
КукурудзаОднорічні дводольні та злакові бур’яни3,5Обприскування ґрунту після сходів до появи 3 - 4 справжніх листків культури, але не більше 2-х справжніх листків у бур`яну1
Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву та після посіву

СПЕКТР ДІЇ ГЕРБІЦИДУ АСТРЕЛ ПЛЮС®:

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

  • Астрел Плюс®, як ґрунтовий гербіцид, для захисту соняшнику та кукурудзи застосовується до посіву, під час посіву, після посіву, але до сходів культури. Препарат не потребує негайної заробки. Проводити передпосівне внесення із заробкою доцільно у випадку посушливої погоди на глибину 3 – 5 см. Передумовою високої ефективності препарату є якісно підготовлений ґрунт. Для отримання максимального результату необхідна наявність запасів ґрунтової вологи в достатній кількості чи опади мінімум 10 – 20 мм протягом 2 тижнів із моменту внесення.