Бетанал максПро

Гербіциди

Надійний гербіцид з розширеним спектром і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур'янів у посівах цукрових буряків.

Фенмедифам, 60 г/л десмедифам, 47 г/л  етофумезат, 75 г/л ленацил (активатор) 27 г/л
Препаративна форма: олійна дисперсія
Реєстраційне посвідчення: А 02026
Упаковка: 5 л

Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність при зниженні температури.

Бетанал максПро

Гербіциди
Механізм дії
Бетанал® максПро® є унікальною, інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi технології - Подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. Під час розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.

Механізм дії

Бетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково - кореневою системою бур'янів. Препарат здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки
низхідному і висхідному рухові поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування залежно від погодних умов.

Селективність

Бетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції завдяки чому розширюється спектр контролю бур'янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур'янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів в клітинах бур'янів, що веде до неминучої загибелі останніх.

Переваги
  • Висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуюча дія на бур'яни).
  • Розширений спектр контролю широколистих бур'янів, близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові). Посилена дія на гірчаки (види).
  • Посилена ґрунтова дія.
  • Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадання в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур'янів на конкретному полі.
  • Висока гнучкість застосування, вибору часу використання, кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.
Застосування

Унікальністю Бетанал®максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур'янів, умов росту рослин і способу обробітку, норма внесення може змінюватися від 1,25 л/га до 1,5 л/га за обробіток.

Загальна максимальна норма впродовж сезону становить 4,0-4,5 л/га, в залежності від погодних умов, кількості і видового складу та стадії розвитку
бур’янів. Найефективнішою схемою захисту посівів цукрових буряків від бур'янів є триразове внесення в кількості 1,5 л/га за одну обробку. 

Особливості застосування

Обов'язково першу обробку слід проводити у фазі сім'ядолей бур'янів. Другу/третю обробки слід проводити, коли наступні сходи бур'янів будуть у фазі сім'ядолей. Запізнення зі строками обробітку вимагатиме повної норми витрати препарату — 1,5 л/га. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробки за сезон.

Унікальна гнучкість строків застосування — навіть за пізнього застосування і зміни дози використання в бік зростання досягається висока ефективність.

Не використовувати за температури повітря понад 25 °С та високої інтенсивності сонячного випромінювання!

Сумісність

Для адаптації способів обробки посівів до конкретних місцевих умов або при поєднанні обробки гербіцидами з іншими заходами по захисту посівів цукрових буряків гербіцид Бетанал®максПро® можна змішувати з іншими засобами захисту рослин. Додавати прилипач не потрібно, бо продукт виготовлений на олійній основі, що забезпечує оптимальне покриття листової поверхні.

У разі необхідності адаптації Бетанал® максПро® до конкрентної виробничої ситуації у бакових сумішах з іншими гербіцидами можливе 15–20% зменшення дози бакового партнера без впливу на кінцеву ефективність бакової суміші.