ЦЕФЕЙ 642 ВГ

Гербіциди

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.


Діюча речовина: римсульфурон, 32,5 г/кг + дикамба, 609 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Тарна одиниця: 0,385 кг


Чутливі бур'яни: гумай, пирій повзучий, мишій, просо, вівсюг, пальчатка, тимофіївка, дворядник тонколистий, мак дикий, ромашка, будяк, амброзія, зірочник середній, кропива, щириця, підмаренник чіпкий, молочай, осот, полин звичайний, грицики звичайні, соняшник звичайний, гірчак, щавель, редька дика, паслін чорний, берізка польова, лобода, калачики, м’ята польова, нетреба.

Гербіцид для боротьби з злаковими та дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.

ЦЕФЕЙ 642 ВГ

Гербіциди
Характеристика препарату

Римсульфурон швидко поглинається рослинами та переміщується до точок росту, зупиняючи в них поділ клітин. Дикамба рухається від коріння до точок росту, так і з наземної частини до кореневої системи.


ОСОБЛИВОСТІ:

• швидкість дії — 2–3 години після обприскування. Перші ознаки загибелі бур’янів можна спостерігати на 3–7 добу після обробки. Бур’яни гинуть протягом 7–21 діб після обробки. Тепла та волога погода підвищує дію гербіциду, прохолодна та суха сповільнює дію. Дощ, що випав через три години після обробки, не знижує ефективності препарату;

• не рекомендується використовувати на батьківських лініях кукурудзи, солодкої кукурудзи та попкорн;

• препарат більш ефективний, якщо його використовують на ранніх стадіях розвитку активно вегетуючих бур’янів. Якщо кукурудза, яка була оброблена препаратом, загинула з якоїсь причини, можна повторно висівати кукурудзу;

• норма витрати робочої рідини при проведенні наземного обприскування становить 200–300 л/га.

Переваги препарату

• надійний контроль широкого спектру однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур’янів;

• швидко поглинається та переміщується до точок росту бур’янів, припиняючи їх ріст вже через кілька годин після обробки;

• оптимальне співвідношення ціни та ефективності;

• високоефективний для контролю падалиці соняшнику, в посівах кукурудзи, особливо гібридів за технологією ExpressSun та гібридів стійких до гербіцидів з групи імідазолінонів.

Регламент застосування
Культура
Норма, г/га
Шкідливий об’єкт
Спосіб, час обробок
Кукурудза
307–385 + ПАР Максиум 200 мл/га
Однорічні та багаторічні злакові і дводольні бур’яни
Обприскування посiвiв у фазі 2–6 листків культури

Сумісний з більшістю пестицидів. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Не використовуйте препарат у баковій суміші з фосфорорганічними інсектицидами, гербіцидами МЦПА, добривами для позакореневого підживлення.