Центуріон

Гербіциди

КЕ (клетодим, 240 г/л)

Найшвидший грамініцид.

  • Неперевершена швидкість дії
  • Висока селективність до культури
  • Стабільна ефективність
  • Гнучкість у використанні
  • Широкий спектр застосування

Діюча речовина: клетодим, 240 г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Упаковка: бутель 1 л, каністра 3 л

Центуріон® завдяки неперевершеній швидкості проникнення зберігає високу й стабільну ефективність за будь-яких погодних умов у рекомендованих нормах, в т.ч. має стійкість до змиву сильними опадами через годину після застосування.

Придатний для мало- та мікрооб’ємного обприскування.

Центуріон

Гербіциди
Особливі характеристики

З 2012 року Центуріон® постачаться в Україну лише з ПАР Аміго Стар. Завдяки ПАР Аміго Стар, Центуріон® проникає всередину листка як через продихи, так і через кутин кутикули, не знищуючи воскового нальоту. Застосування препарату рекомендується в співвідношенні 1:2.

Завдяки неперевершеній швидкості проникнення Центуріон® зберігає високу і стабільну ефективність за будь-яких погодних умов у рекомендованих нормах, у т.ч. має стійкість до
змиву сильними годину після застосування.

Центуріон® ефективно контролює більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів, у т.ч. проблемних для контролю грамініцидами інших хімічних груп серед яких: однорічні - тонконіг однорічний, куряче просо, мишій (види); багаторічні - пирій повзучий, осокові, гумай. 

Період напіврозкладу Центуріон®у в грунті 1-3 дні, що повністю виключає потрапляння у грунтові води та будь-які обмеження у сівозміні. 

Центуріон® краще застосовувати окремо від інших гербіцидів. Проте, у випадку сильного забур’янення двосім’ядольними бур’янами Центуріон® із ПАР Аміго Стар може ефективно комбінуватися в бакових сумішах із гербіцидами проти двосім’ядольних бур’янів (Комрад, Конкістадор).

Рекомендації щодо застосування
Культура, об'єкт, що обробляється*Об’єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати, л/гаЧас обробок
ЦентуріонАміго Стар
Буряки (цукрові, столові, кормові), горох, льон-довгунець, ріпак, соняшник, соя, цибуля (крім цибулі «на перо»)Однорічні злакові бур’яни0,2-0,40,4-0,8У фазу 2-6 листків у бур’янів (незалежно від фази розвитку культури)
Багаторічні злакові бур’яни0,4-0,80,8-1,6За висоти бур’янів 10-20 см (незалежно від фази розвитку культури)

* У світовій практиці застосовується для захисту посівів майже всіх двосім’ядольних культур, плодових і декоративних насаджень, а також у лісівництві

Норма витрати робочого розчину 100-300 л/га.

Рекомендації щодо застосування

Приготування робочого розчину: заповнити бак на половину водою і при постійному перемішуванні додати спочатку Центуріон®, а потім ПАР Аміго Стар® разом із потрібним об’ємом води. Робочий розчин має бути використаний у день приготування.

Через високу чутливість рослин ріпаку у фазі сім’ядолей до дії пестицидів не бажано застосовувати Центруіон® з ПАР Аміго Стар® вранці по росі та після атмосферних опадів

з  нормою витрати вищої за 0,6 л/га.

Дотримання рекомендованих норм витрати у відповідну фазу розвитку бур’янів, а також загальних регламентів застосування пестицидів, унеможливлює повторне відростання бур’янів.

Застереження

Слід уникати змішування 2-х і більше препаратів із сильновираженою системною дією. Зокрема недопустимим є змішування клетодиму з такими діючими речовинами, як: клопіралід, ізоксабен, бентазон. У кожному конкретному випадку бажано проводити тест на сумісність у бакових сумішах.