ЧЕЙЗЕР-П®, c.е.

Гербіциди

Селективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольньних і деяких злакових бур’янів у посівах кукурудзи

Формуляція: cуспензійна емульсія
Діюча речовина: тербутилазін, 270 г/л пендиметалін, 64 г/л
Пакування: 10 л
Клас небезпечності: ІІ

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

ЧЕЙЗЕР-П®, c.е.

Гербіциди
Призначення та механізм дії препарату

Чейзер-П®, c. е. — селективний системний гербцид діючі речовини якого належать до різних класів гербіцидів: пендиметалін — похідна речовина динітроанилінів, тербутилазін — триазинів. Пендиметалін поглинається колеоптилем і корінням проростаючих бур’янів та пригнічує поділ клітин в меристемі. Тербутилазін адсорбується корінням. Тербутилазін блокує процес фотосинтезу. Чутливі до дії гербіциду бур’яни гинуть одразу після проростання, ще в шарі грунту або після появи на поверхні ґрунту.

Застосування

Норма витрати робочої рідини: 200–400 л/га

КультураНорма витрати препарату, л/гаБур’яниСпосіб, час обробокМаксимальна кратність обробок
Кукурудза2,5–3,0Однорічні дводольні і злакові бур’яниОбприскування грунту після посіву але до появи сходів культури, або у фазу 2–3 листків у культури у ранні фази розвитку бур’янів1


Рекомендації

Чейзер-П®, c. е. застосовують шляхом суцільного обприскування за допомогою добре відрегульованого наземного обприскувача. Препарат утворює екранний шар в грунті та забезпечує довготривалий захист та унеможливлює конкуренцію з боку бур’янів на ранній стадії вирощування кукурудзи. При післясходовому застосуванні Чейзер-П®, c. е. вносять на ранній стадії розвитку бур’янів (1–2 листки). Немає необхідності в загортанні препарату в грунт. Для збереження гербіцидного екрану не проводити механічних обробок після внесення препарату або за необхідності проводити обробку з мінімальним механічним впливом на грунт. На важких грунтах з високим вмістом гумусу, а також в спекотних умовах, коли відбувається інтенсивна фотохімічна деградація препарату, його норма витрати повинна бути максимальною. Для забезпечення ефективності та утворення безперервного захисного гербіцидного екрану грунт має бути добре підготовленим — вирівняним і без грудок. Дія препарату покращується при наявності вологи в грунті: після зрошення або при випаданні 25–30 мм опадів протягом 7–10 днів після внесення.

Сумісність:

Чейзер-П®, c. е. можна використовувати в бакових сумішах з іншими гербіцидами, такими як Аценіт® А880 к.е та Ацетоган® 900 к.е.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ