ДЕВРІНОЛ 45, кс

Гербіциди

Діюча речовина напропамід, 450 г/л
Хімічна група - Ацетаміди
Препаративна форма - концентрат суспензії
Спосіб дії системний ґрунтова дія
Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га
Упаковка каністра 5 та 10 л

Ефективний контроль однорічних злакових та основних дводольних бур’янів.

ДЕВРІНОЛ 45, кс

Гербіциди
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ
ДЕВРІНОЛ 45, КС – селективний гербіцид ґрунтової дії, проникає в рослину під час проростання насіння бур’яну в ґрунті ще до появи сходів. Також препарат має вплив на бур’яни в фазі сім’ядолі, після випадання опадів та реактивації препарату. Першою ознакою дії ДЕВРІНОЛУ є зупинка росту та деформація коренів. Пророслі бур’яни зупиняються в рості та набувають червоно – фіолетового забарвлення та поступово гинуть. Препарат не проявляє гербіцидної активності при застосуванні по сходам бур’янів.

Чутливі бур’яни: куряче просо, зірочник середній, грабельки звичайні, лобода біла, кропива жалка, роман польовий, будяк жовтоцвітний, ромашка аптечна, щириця звичайна, талабан польовий, тонконіг однорічний, галінсога дрібноквіткова.

Середньо-чутливі бур’яни: гірчиця польова, метлюг звичайний, підмаренник чіпкий, гірчаки, падалиця зернових, грицики звичайні.

Стійкі бур’яни: фіалка польова, рутка лікарська, глуха кропива, амброзія полинолиста, паслін чорний, багаторічні злакові та дводольні бур’яни.

КультураБур’яниНорма внесення, л/гаСпосіб та час обробокЧас обробки
Томати*Однорічні злакові та дводольні бур’яни1,5-3,0Обприскування із заробкою в ґрунт, до посіву, або до висадки розсади1
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • знищує бур’яни під час їхнього проростання;
  • малочутливий до вологості ґрунту, після опадів чи зрошення відбувається реактивація;
  • подовжена захисна дія, понад 60 діб;
  • препарат не проявляє фітотоксичності;
  • може змішуватись із іншими ґрунтовими гербіцидами.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

ДЕВРІНОЛ 45, КС повинен бути внесений до посіву із обов’язковою зарубкою в ґрунт на глибину 3-5 см протягом 28 – 48 годин після внесення (препарат фотонестабільний, швидко розкладається під дією сонячних променів). Після випадання опадів препарату властива реактивація (повернення гербіцидної дії). Препарат має залишкову активність в ґрунті, небажано висівати зернові культури в рік застосування. ДЕВРІНОЛ 45, КС може застосовуватися в суміші із препаратами на основі метрибузину та кломазону.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ:

ДЕВРІНОЛ 45, КС широко застосовується в Європі та інших країнах світу при вирощуванні сої, картоплі, перцю, капусти, суниці, малини, смородини, винограду, персику та ін.