ФЕМО ФОРТЕ, СЕ

Гербіциди

Діюча речовина метамітрон, 350 г/л етофумезат, 100 г/л фенмедифам, 100 г/л
Хімічна група Триазинони, Бензофурани, Фенілкарбамати
Препаративна форма
- суспензійна емульсія
Спосіб дії - контактний
Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га
Упаковка - каністра 5л

Препарат діє як через листя, так і через ґрунт, контролює широкий спектр бур’янів.

ФЕМО ФОРТЕ, СЕ

Гербіциди
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • м’яка дія препарату дозволяє застосовувати його незалежно від фази розвитку буряку;
  • широкий температурний режим застосування: від 5°С до 25°С;
  • за рахунок ґрунтової дії препарат стримує проростання бур’янів навіть в період затяжних дощів;
  • повторні застосування препарату сприяють утворенню гербіцидного екрану та подовжують період гербіцидної дії.
  • за рахунок сучасної препаративної форми (суспензійна емульсія) препарат має відмінну розчинність та застосовується без додавання мінеральних олій.
  • при використанні препарату в рекомендованій нормі фітотоксичнісь на культурних рослинах не спостерігається.
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ

ФЕМО ФОРТЕ СЕ знищує широкий спектр однорічних дводольних бур’янів та істотно стримує розвиток однорічних злакових бур’янів. Препарат діє як на сходи, так і на проростаючі з насіння бур’яни, головним чином поглинаючись через кореневу систему та перші листки бур’янів, внаслідок чого проросток скручується та відмирає. Метамітрон, що входить до складу гербіциду ФЕМО ФОРТЕ СЕ, головним чином поглинається через коріння та частково через листя, етофумезат – поглинається проростаючими сходами та корінням, фенмедифам – підсилює страхову дію гербіциду поглинаючись на 100% через листя бур’янів.

За рахунок поєднання трьох діючих речовин, ФЕМО ФОРТЕ СЕ контролює широкий спектр однорічних бур’янів, в тому числі таких як: лобода біла, щириця звичайна, гірчаки, підмаренник чіпкий, ромашкові бур’яни та інші.

Застосування
КультураБур'яниНорма внесення(л/га) Спосіб та час обробкиКратність обробки
Буряки цукровіОднорічні дводольні бур’яни1,5-2,0Перше обприскування у фазу сім`ядолей у бур’янів, наступні з інтервалом 8 – 10 днів між обробками3


ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

ФЕМО ФОРТЕ застосовується як страховий гербіцид із побічною ґрунтовою дією, тому найкращий час для його застосування - на початку вегетації цукрових буряків, коли в ґрунті є достатні запаси ґрунтової вологи, а перші бур’яни досягли фази сім’ядолі. Повторні застосування препарату сприяють утворенню гербіцидного екрану та подовжують період захисної дії.

Потрібно коригувати норму витрати препарату в залежності від фази розвитку бур`яну:
1,5 л/га – бур’яни в фазі сім’ядолі; 2,0 л/га – бур’яни в фазі 1-2 листа.

ФЕМО ФОРТЕ за вегетаційний період повністю розкладається в ґрунті, на наступний сезон немає ніяких обмежень в сівозміні.

ФЕМО ФОРТЕ сумісний із більшістю пестицидів і при необхідності може бути застосований в баковій суміші з іншими препаратами, проте перед використанням необхідно провести тест на сумісність.

Бажано утриматись від застосування препарату, коли рослини перебувають в стресовому стані (після застосування інших пестицидів чи одразу після заморозку), та коли температура повітря перевищує 25°С. Також не рекомендується застосовувати препарат по мокрому листу.

На ґрунтах, що містять багато органічних решток та більше 5% гумусу, ефективність препарату може знизитись за рахунок обмеження ґрунтової дії.

СПЕКТР ДІЇ:

ФЕМО ФОРТЕ за рахунок поєднання трьох діючих речовин контролює широкий спектр однорічний бур’янів, в тому числі таких, як: лобода біла, щириця шорстка, гірчаки, підмаренник чіпкий, ромашкові бур’яни та інші.