Галаксі® Ультра

Гербіциди

Гербіцид контактно-системної дії для боротьби з однорічними дводольними бур’янами в посівах сої.

Бентазон, 352,4 г/л Ацифлуорфен, 161,7 г/л
Препаративна форма: розчинний концентрат
Реєстраційне посвідчення: препарат зареєстрований в Україні
Упаковка: 10 л

Галаксі® Ультра — гербіцид контактно-системної дії що дозволяє ефективно контролювати різні види однорічних дводольних бур’янів у посівах сої.

Високоефективний контактно-системний гербіцид.

Галаксі® Ультра

Гербіциди
Переваги
  • Ідеально підібрана комбінація для контролю різних видів дводольних бур’янів.
  • Ідеально контролює види щириці, гірчаків, паслін чорний, амброзію, види хрестоцвітих, падалицю ріпаку та соняшнику (в т.ч. стійких до дії гербіцидів ALS — інгібіторів).
  • Не створює проблем з післядією на наступні культури.
  • Селективний по відношенню до культури.
Механізм дії

Ацифлуорфен — має чітко виражену контактну та системну дії, селективний, абсорбується листками та коріннями, може рухатись по рослині. Інгібує фермент, який приймає участь у синтезі хлорофілу. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

Бентазон — має контактну дію, поглинається листом в місці попадання, блокує фотосинтетичний транспорт электронів, внаслідок цього переривається асиміляція СО2, рослина зупиняється в рості, руйнується клітинна мембрана що в подальшому призводить до загибелі.

Рекомендації щодо застосування

Гербіцид використовується у фазу розвитку 1–4 трійчастих листків сої, коли бур’яни знаходяться на ранніх фазах свого розвитку (висота 2–3 см).

Норма витрати робочої рідини 200–300 л/га.

Температурний режим для застосування препарату від  15°С до 25°С, при цьому використовувати при оптимальній вологості повітря та ґрунту, і швидкості вітру 3–4 м/с. Робочий тиск при обприскуванні 2,5–3,5 бар. Препарат наноситься рівномірно по всій площі поля. Кратність обробок за сезон — однократно.

Застосування гербіциду під час тривалих періодів посухи з високою температурою повітря або у надмірно вологих умовах може призвести до появи плямистості у вигляді пожовтіння або бронзових плям, що не впливає на майбутній урожай та розвиток рослин сої.

Не рекомендується використання у сумішах з протизлаковими гербіцидами, фосфорорганічними препаратами, мікродобривами та поверхнево-активними речовинами.

Застосування

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати, л/га Максимальна кратність обробок Спосіб, час обробок, обмеження
Соя Однорічні дводольні бур’яни 1,5–2,0 Обприскування посівів у фазу 1–4 справжніх листків культури і ранні фази росту бур’янів