ГОЛТІКС® 700, к.с.

Гербіциди

Гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами та однорічними злаками на посівах буряків.

Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: метамітрон, 700 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ.


Голтікс® 700, к.с. — гербіцид системної дії для боротьби з дводольними бур’янами та однорічними злаками на посівах цукрового і кормового буряків.

ГОЛТІКС® 700, к.с.

Гербіциди
Призначення препарату

Механізм дії препарату та спектр активності:

Голтікс® 700, к. с. — гербіцид триазинонової групи. Препарату притаманна висока селективна дія при застосуванні на посівах буряків. Голтікс® 700, к. с. абсорбується як через кореневу систему, так і через листя бур’янів. Проте він поглинається, головним чином, кореневою системою, і через досить короткий час препарат транслокується до листя. Гербіцидна дія препарату проявляється в пригніченні в фотосинтезі реакції Хілла, що призводить до загибелі бур’янів.


Рекомендації:

Голтікс® 700, к. с. може застосовуватися як до сходів культури, так і по вегетуючих буряках. Препарат можна застосовувати в одне або декілька оприскувань самостійно, проте після сходів найвищий ефект буде досягнено при внесенні Голтікс® 700, к. с. в суміші з іншими гербіцидами. Найкраще препарат працює за умов достатньої вологості ґрунту. У зонах з посушливою весною найбільш ефективним є застосування Голтіксу® 700, к. с. до посіву перед боронуванням. Препарат можна застосовувати після посіву до появи сходів буряків. Період захисної дії препарату — 40–60 днів залежно від видового складу і фази розвитку бур’янів, а також погодних умов після обробки препаратом.

Застосування

Норма витрати робочої рідини: 200–300 л/га

КультураНорма витрати препарату, л/гаКратність обробокСпосіб, час застосування
Цукровий буряк, кормовий буряк5,0-6,01Одноразове обприскування грунту до посіву, до сходів або в фазі 1-2 справжніх листків у культури
Цукровий буряк, кормовий буряк1,5-2,03Обприскування посівів по сходах бур'янів (у фазі сім'ядолей широколистих бур'янів і 1-го листка у злакових) з наступними обробками через 8-10 днів при повторному відростанні бур'янів

Спектр дії:

Препарат застосовують у боротьбі з дводольними та однорічними злаковими бур’янами, серед яких:

Латинська назваУкраїнська назваЛатинська назваУкраїнська назва
Chenopodium album),лобода білаThlaspiarvenseталабан польовий
Amaranth us retrofl exusщириця звичайнаViola spp.фіалка
Polygonum persicariaгірчак почечуйнийGalinsoga parvifl oraгалінсога дрібноквіткова
Rhaphanus rephanistrumредька дикаCenta urea cyanusволошка синя
Solanum nigrumпаслін чорнийGaleopsis ladanumжабрій ладанний
Capsella bursa- pastorisгрицики звичайніGalium aparineпідмаренник чіпкий
Lamium sppкропива глухаPolygonum convolvulusгірчак березковидний
Matricaria spp.),ромашкаEchinochloa crus-gali)куряче просо
Stellaria mediaзірочник середнійAvena fatuaвівсюг звичайний
Atriplex spp.лутигаAlopecurus myosuroidesлисохвіст мишох- востиковий
Fumaria off і cinalisрутка лікарськаPoa annuaтонконіг однорічний


Дія на наступні культури сівозміни:

У рекомендованих нормах препарат не фітотоксичний для буряків, повністю розкладається протягом вегетаційного сезону. За необхідності пересіву поля з пошкодженими рослинами, де вносили Голтікс® 700, к. с., в той же сезон можна висівати кормовий та цукровий буряк без будь-яких обмежень, люпин, сераделлу посівну, а також картоплю і кукурудзу після оранки і культивації.

Застосування препарату в сумішах:

Для післясходової обробки Голтікс® 700, к. с. в основному застосовується в бакових сумішах з гербіцидами на основі десмедифаму і фенмедифаму. Це суттєво підвищує рівень ефективності і розширює спектр дії препарату. За необхідності Голтікс® 700, к. с. можна вносити в суміші з грамініцидами по сходах буряків. У випадку сильного і пізнього засмічення щирицею і підмаренником в зонах достатнього зволоження можна рекомендувати суміш: Голтікс® 700, к. с.,1 л/га Бельведер® , 1 л/га у фазі сім’ядолей дводольних і 1-го листка у злакових бур’янів з наступними обробками через 8–10 днів. До бакових сумішей Голтікс® 700, к. с. не рекомендується додавати інсектициди і рідкі добрива. Слід використовувати плоскоструменеві розпилювачі з робочим тиском 1,5–3 атм на відстані 50–60 см від поверхні ґрунту: заборонено використовувати препарату на кислих ґрунтах з рН < 5.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!