ГОЛТІКС™ ТИТАН

Гербіциди

Ваша титанова міць! 

Оновлений гербіцид-бестселер, створений для використання на цукрових буряках.


Діюча речовина та концентрація: метамітрон, 525 г/л + квінмерак, 40 г/л

Хімічна група: триазинони, хінолінокарбонові кислоти

Розподіл у рослині (або спосіб дії): контактно-системний

Препаративна форма: КС (концентрат суспензії)

Норма витрати робочого розчину: 200 – 300 л/га

Пакування: пластикова каністра 10 л

Оновлений гербіцид-бестселер, створений для використання на цукрових буряках, що має подвійний механізм дії з розширеним спектром проти бур’янів і посиленим ефектом при застосуванні по вегетуючих бур’янах.

ГОЛТІКС™ ТИТАН

Гербіциди
Застосування

КультураНорма витрати
препарату, л/га
Бур'яниРекомендований час
проведення обробки
Цукрові буряки1,5 – 2,0однорічні дводольні та злакові бур’яниобприскування посівів у фазу появи сім’ядоль у широколистих бур’янів і першого листка у злакових

Строки виходу для проведення ручних/механізованих робіт: 3/– діб

Призначення та механізм дії препарату

Метамітрон проникає в рослини бур’янів як через листя, так і через кореневу систему. Добре рухається через епікутилярні воски й кутикулу листків сходів, блокує фотосинтез у листі. Виявляє найвищий рівень селективності до проростків і сходів культурної рослини; навіть перевищення норми не призводить до пригнічення рослини.

Квінмерак легко абсорбується корінням і пагонами, що зростають. Переміщується по рослині вгору до точки росту, де порушує формування фотосинтетичних пігментів хлорофілу й каротину. Внаслідок дії квінмераку бур’яни не проростають взагалі або їхні білі чи напівпрозорі сходи з’являються на поверхні ґрунту й гинуть. 

Переваги

  • Синергізм двох діючих речовин із різним механізмом дії.
  • Менша залежність від рівня зволоження.
  • Ефективне поєднання ґрунтової та листової дії.
  • Додаткова дія через листя.
  • Розширений спектр дії.
  • Тривалий період захисної дії.
  • Відсутність фітотоксичного впливу на культурну рослину.
Окремі рекомендації та застереження

Основним орієнтиром при використанні ГОЛТІКС™ ТИТАН має бути фаза розвитку бур’янів. Ефект від використання суттєво підвищується при вчасному застосуванні гербіциду.

Оптимальним періодом для внесення гербіциду ГОЛТІКС™ ТИТАН є поява сім’ядоль у широколистих бур’янів і першого листка у злакових. Саме в цей період бур’яни максимально чутливі до гербіциду ГОЛТІКС™ ТИТАН. Задля максимального ефекту та пролонгованої ґрунтової дії необхідне поступове нарощування кількості активних речовин. Оптимальним є використання ГОЛТІКС™ ТИТАН 5 л/га протягом вегетаційного періоду. Це забезпечить максимальний ефект на наступні хвилі бур’янів.

Відмінним партнером є БЕЛЬВЕДЕР™ ФОРТЕ, поєднання з яким забезпечує максимально широкий спектр дії завдяки синергізму 5 діючих речовин одночасно.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ