Гранстар® Голд

Гербіциди

Покращена ефективність та розширений спектр контролю бур’янів

  • Покращена дія на однорічні проблемні бур’яни (в т.ч. підмаренник чіпкий) та більш ефективний контроль багаторічних дводольних бур’янів
  • Не має обмежень в сівозміні
  • Максимальна технологічна гнучкість
  • Висока селективність до культури

Діюча речовина: трибенурон-метил – 562,5 г/кг, тифенсульфурон-метил – 187,5 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Клас: сульфонілсечовини
Упаковка: пластикова банка 350 г
Норма використання: 20 – 35 г/га 

Гербіцид ефективний від середньодобової температури 5°С.

Гранстар® Голд

Гербіциди
Гранстар® Голд 75 в.г. проти комплексу бур’янів

Гранстар® Голд варто використовувати на ранніх стадіях активного розвитку бур’янів: 2-6 листків у однорічних та стадії розетки – початку стеблування у багаторічних видів, та коли бур’яни не перебувають у стані стресу.

Гранстар® Голд контролює підмаренник чіпкий (до 4-х кілець), лободу білу, мак дикий, зірочник середній, види ромашки, фіалку польову, волошку синю, кучерявець Софії та інші проблемні бур’яни в посівах ярих та озимих зернових культур.

Гранстар® Голд контролює ключові багаторічні дводольні бур’яни у посівах зернових: осот рожевий, осот жовтий польовий, латук (молокан) татарський, кульбабу лікарську, щавель горобиний.

Спектр контрольованих бур’янів

Завдяки вмісту 2-х діючих речовин та нової формуляції (гомогенні гранули), Гранстар® Голд 75 в.г. характеризується більш широким спектром дії та покращеною ефективністю проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч стійких до 2,4-Д.

Контроль падалиці соняшнику, толерантного до Експрес® 75 в.г., та падалиці соняшнику та ріпаку, стійких до імідазолінонів.

Гранстар® Голд 75 в.г. має високу ефективність проти падалиці звичайного соняшнику та ріпаку.

Для контролю падалиці толерантного соняшнику (технологія ExpressSun™ / ЕкспресСан™, а також соняшнику та ріпаку, стійких до імідазолінонів), у посівах зернових слід використовувати Гранстар® Голд 75 в.г. в нормі 20-25 г/га в наступних бакових сумішах:

- з гербіцидами, що містять дикамбу;
- з гербіцидами, що містять дикамбу 2,4-Д;
- з гербіцидами, що містять 2,4-Д у формі ефіру.

Вказівки щодо сівозміни

Гранстар® Голд 75 в.г. має швидкий період напіврозкладу діючих речовин. Завдяки цьому обмеження щодо сівозміни відсутні – немає післядії на озимий ріпак, соняшник та інші культури. Проте, якщо зернові, оброблені гербіцидом Гранстар® Голд 75 в.г., загинули за несприятливих умов, пересівання слід проводити лише ярими зерновими культурами.

Механізм дії

Гранстар® Голд 75 в.г. – післясходовий гербіцид системної дії, що має дві діючі речовини, які швидко (протягом 3-х годин після внесення) зупиняють поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується, вони не конкурують з культурою за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її.

Селективність

Гранстар® Голд 75 в.г. відзначається високою селективністю до культурних рослин від стадії 2-3-х листків до появи прапорцевого листка, що дозволяє розкрити їх потенціал, отримати прибавку врожаю внаслідок усунення конкуренції з боку бур’янів та застосовувати гербіцид впродовж тривалішого часу.

Рекомендації до застосування
КультураНорма витрати, г/гаГрупи бур’янів
Озима та яра пшениця*, озимий та ярий ячмінь*, овес**, жито** (реєстрація очікується)

20-30Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) 
30-33Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) та багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник чіпкий (у фазі до 4-х кілець)
Озима пшениця*35Посіви, сильно забур’янені однорічними та багаторічними (в т.ч. перерослими) бур’янами

* – обприскування посівів від 2-3-х листків до прапорцевого листка включно
** – обприскування у фазу кущення культури
для застосування в бакових сумішах рекомендується норма 20-25 г/га
Концентрація ПАР Тренд® 90 – 0,1-0,15%.

Під впливом ПАР Тренд® 90 за рахунок зниження поверхневого натягу робочого розчину відбувається підсилення поглинання гербіциду листками бур’янів, особливо за складних погодних та польових ситуацій (посуха, зрідженість посівів, значна забур’яненість, наявність проблемних бур’янів: амброзії полинолистої, підмаренника чіпкого, лободи білої, видів осотів).

Додаткові рекомендації

Осіннє внесення

Гранстар® Голд 75 в.г. рекомендується застосовувати також в осінній період проти падалиці ріпаку та комплексу зимуючих дводольних бур’янів (підмаренник чіпкий, волошка синя, мак самосійка, ромашка непахуча, фіалка польова та ін).

Норма використання:

20 г/га ПАР Тренд® 90 – 0,1-0,15%.

Фаза розвитку культури: від 2-3 х листків.

Температура: від 5°С (середньодобова)

Для контролю злакових бур’янів

У разі використання Гранстар® Голд 75 в.г. у бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами, рекомендується використовувати повні норми як Гранстару® Голд 75 в.г., так і спеціалізованих протизлакових гербіцидів.

Бакові суміші

Гранстар® Голд 75 в.г. сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив, що зареєстровані для використання на зернових колосових культурах (див. послідовність приготування бакових сумішей).

У період стресу культури (посуха, приморозок, тощо) застосування бакових сумішей або послідовне обприскування посівів сумішшю Гранстар® Голд 75 в.г.  фосфорорганічні інсектициди на основі паратіонметилу/малатіону може призвести до тимчасового пожовтіння культури.

Гранстар® Голд 75 в.г. в умовах сухої, жаркої погоди 

Збільшити норму виливу робочого розчину до 250-300 л/га. 

Збільшити концентрацію ПАР Тренд® 90 до 0,15%.

Обприскування проводити в вечірні та нічні години.