Гроділ® Максі Зенкор® Ліквід

Гербіциди

Суміш високоефективна проти широкого спектру зимуючих та ярих бур’янів в т. ч. падалиці толерантних форм до гербіцидів імідазолінонів та сульфоніл сечовин в посівах пшениці.

Суміш двох препаратів дозволяє досягти високого рівня контролю дводольних та злакових бур’янів в посівах пшениці без додаткових витрат весною.Новий рівень контролю бур’янів у посівах оз. пшениці.

Гроділ® Максі Зенкор® Ліквід

Гербіциди
Застосування
Культура Об’єкти Норми витрати Особливості застосування
Пшениця озима Дводольні та деякі злакові бур’яниСуміш Гроділ® Максі OD, о.д. 0,11 л/га Зенкор® Ліквід 600 SC, КС 0,3–0,4 л/гаЗастосування тільки восени від 3-х листків до середини кущення озимої пшениці.
Оптимальний строк застосування це від 3-х до 5-ти листків.


Застосування восени

Комбінація Гроділ® Максі та Зенкор® Ліквід має подвійну дію на бур’яни: через листя та через ґрунт. При застосуванні комбінації препаратів, яка діє проти вегетуючих бур’янів, а також потрапляє на поверхню ґрунту, діючі речовини препаратів розкладаються у ґрунті мікробіологічним шляхом. За умов низьких температур, які настають у цей період, активність мікроорганізмів знижується і настає період спокою, діючі речовини зберігаються впродовж зими у верхніх шарах ґрунту. Навесні, коли температура підвищується, комбінація починає проявляти свою дію на бур’яни, що проростають. Таким чином з самого початку весняного відростання озимих зернових бур’яни знищуються завдяки дії комбінації Гроділ® Максі та Зенкор® Ліквід і не конкурують з культурними рослинами.

Переваги
  • Контроль падалиці соняшнику та ріпаку, стійких до дії імідозалінонів та сульфоніл сечовин
  • Заощаджує кошти витрачені на добрива та пальне.
  • Контролює як дводольні так і злакові бур’яни.
Застереження

Не застосовувати суміш:

  • до фази трьох листків у культури;
  • на легких грунтах (піщаних);
  • на озимому ячмені;
  • весною на озимих та ярих культурах.

Час осінньої обробки сумішшю Гроділ® Максі Зенкор® Ліквід — за 1–2 тижні до припинення вегетації культури.

За загрози осінніх приморозків або різких значних понижень температури, що можуть ввести культуру до стану стресу, відтермінувати внесення данної суміші до встановлення стійких позитивних температур.