КАЛІФ® MЕГА, к.с.

Гербіциди

Мегасила

Досходовий гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах озимого та ярого ріпаку.
Незамінний у боротьбі з підмаренником чіпким, ромашкою та хрестоцвітими бур'янами.

КАЛІФ® MЕГА, к.с.

Гербіциди
Характеристика

Діюча речовина та концентрація - кломазом. 33 г/л метазахлор, 250 г/л

Хімічна група - Ізоксазолідиноми хлорацетоніліди

Розподіл у рослині (або спосіб дії) - системний

Препаративна форма - ФК (змішана препаративна форма КС і СК)

Норма витрати робочого розчину - 200-300л/га

Пакування - пластикова каністра 10 л

Переваги
  • Є унікальним гербіцидом за рахунок високої розчинності у воді та високого рівня абсорбції ґрунтом.
  • Оптимальне поєднання діючих речовин, що доповнюють та підсилюють одна одну.
  • Новітня препаративна форма, що дозволяє швидше реагувати на появу вологи, краще проникати в рослину та довше зберігатися в прикореневій зоні бур'янів.
Регламент застосування
КультураНорма витрати, л/гаШкідливий об’єктСпосіб та час обробкиМаксимальна кратність обробокСтрок очікування до збору урожаю, дібСтрок очікування перед виходом в поле (механізовані/ручні роботи)
Ріпак озимий та ярий2,5-3,0Однорічні злакові та дводольні бур’яниОбприскування грунту до сівби, під час сівби або після сівби, але до сходів культури1не регламентується3/7 діб

Для досягнення максимального ефекту необхідний якісний передпосівний обробіток грунту (відсутність грудок, вирівняна поверхня поля).

Обприскування грунту слід проводити відразу після посіву, бажано не пізніше 30-36 годин після посіву. Норма витрати залежить від вмісту гумусу в грунті. На мало гумусних грунтах слід використовувати мінімально рекомендовану норму.

За підвищеної ґрунтової вологості на мало гумусних грунтах можливе короткочасне побіління листків ріпаку. Цей ефект зникає через місяць та жодним чином не впливає негативно на кінцеву врожайність та якість продукції.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ