Комрад, к.е.

Гербіциди

Група: Системний гербіцид
Діюча речовина: десмедіфам 71 г/л фенмедіфам 91 г/л етофумезат 112 г/л
Країна виробництва: Франція
Упаковка: 5-літрова каністра

Системний трикомпонентний гербіцид для захисту цукрових буряків від однорічних двосім’ядольних і деяких злакових бур’янів

Комрад, к.е.

Гербіциди
Особливі характеристики

Комрад надійно контролює широкий спектр бур’янів включно з найбільш проблемними: осот жовтий, паслін чорний, лобода біла, щириця звичайна, талабан польовий, редька дика, гірчиця польова, зірочник середній, кропива глуха.

Завдяки досконалому поєднанню трьох діючих речовин, що забезпечують інтенсивну токсичну дію через листя та коріння бур’янів, Комрад зберігає високу ефективність за будь-яких погодних умов.

Комрад добре комбінується в бакових сумішах з іншими гербіцидами (Центуріон, Селект, Конкістадор).

Етофумезат і метамітрон формують надійну дію на бур’яни через грунт, що забезпечує тривалість захистної дії до 12-14 діб.

Офіційно зареєстровані норми витрати та строки використання
КультураОб’єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати, л/гаЧас обробокМаксимальна кратність обробок
Буряки цукровіОднорічні двосім’ядольні і деякі злакові бур’яни1,0Обприскування бур’янів у фазі сім’ядолей, наступні обприскування - з інтервалом 5-10 днів3

Норма витрати робочого розчину – 100-300 л/га.

Десмедіфам і фенмедіфам впливають на пророслі бур’яни через листкову поверхню і зупиняють процес фотосинтезу. Етофумезат припиняє ділення клітин у меристемі, поглинається різними частинами рослини, особливо молодими проростками та корінням, що контактують з його водним розчином у грунті. Етофумезат забезпечує активну дію на бур’яни при пониженних температурах 2... 7 С.