Лаудіс®

Гербіциди

Професіонал для специфічних завдань в посівах кукурудзи

Темботріон 200 г/кг, Ізоксадіфен (антидот) 100 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Реєстраційні посвідчення: в процесі реєстрації
Упаковка: 3 кг

Лаудіс® — новий гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи.

Безпечний для використання в сумішах.

Лаудіс®

Гербіциди
Механізм дії
Лаудіс® відноситься до хімічного класу трикетони та безпосередньо впливає на шар каротиноїдів. Каротиноїдний шар — своєрідна заслінка, що регулює кількість світла. При її знищенні відбувається порушення процесу фотосинтезу, бур’яни знебарвлюються та швидко гинуть. Лаудіс® системний гербіцид, що рухається від оброблених листків в обох напрямках — вгору у ксилему та вниз у флоему та розподіляється від кореня до верхівки листків. Візуальний ефект після внесення Лаудіс® спостерігається значно швидше, аніж у класичних сульфонілсечовин. Дві доби необхідно для зупинки розвитку бур’яну, через 5 діб спостерігаються типові ознаки дії гербіциду — побіління, а через 14 діб — повна загибель.
Переваги
  • Відмінний контроль падалиці соняшнику (традиційного, Clearfield та Express Sun) та ріпаку (Clearfield).
  • Відмінний контроль лободи білої.
  • Не має обмежень щодо гібридів кукурудзи.
  • Широкі спектр дії та вікно застосування.
Застосування

Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих бур’янів, що активно вегетують. Завдяки наявності антидоту в складі Лаудіс® гербіцид безпечний для кукурудзи у фазі від 2 до 8 листків. Оптимальний гербіцидний ефект досягається за застосування в ранні фази розвитку кукурудзи від 2 до 5 листків, але основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів. Лаудіс® високоефективний проти падалиці культурних широколистих рослин, таких як соняшник та ріпак, що стійкі до групи гербіцидів на основі імазапіра и імазамокса, а також проти падалиці соняшнику, що стійкий до трибенуронметилу. В оптимальний час застосування проявляє максимальну ефективність проти бур’янів з високим ступенем воскового нальоту, таких як лобода біла.

Дія Лаудіс® на Лободу білу (Chenopodium album):Дія Лаудіс® на Щирицю звичайну (Аmaranthus retroflexus):Дія Лаудіс® на Росичку криваво-червону (Digitaria sanguinalis):

Норма застосування

Лаудіс® 0,4–0,5 кг/га Меро® (прилипач) 1,0–2,0 л/га 

Застосування прилипача Меро® обов’язкове.

Селективність

Лаудіс® — один з найбезпечніших гербіцидів для кукурудзи. Лаудіс® застосовують на зерновій та силосній кукурудзі. Лаудіс® відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи.

Можливе використання на ділянках гібридизації.

Приготування робочого розчину

Витрата робочого розчину — 200–300 л/га. Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, приготувати маточний розчин Лаудіс®, залити в бак, включити мішалку на 10–15 хв., долити відповідну норму Меро® та води, включити мішалку на 10–15 хв, закрити люк обприскувача та перевірити роботу форсунок (характер розпилення повинен відповідати типу форсунки, якщо є відхилення, потрібно усунути їх). Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування.

Якщо в процесі обприскування були зупинки на годину і більше, необхідно перед відновленням роботи включити мішалку на 10–15 хв. для набуття розчином гомогенного стану.

Організація сівозміни за застосування Лаудіс®

4 місяці 5 місяців6 місяців10 місяців
Ріпак озимий
Салат-латук
Морква
Ячмінь озимий
Пшениця озима
Пшениця тверда
Тритікале озиме
Цибуля
Редис
Люцерна
Соняшник
Томати
Бурякі цукрові
Соя
Горох
Ріпак ярий
Льон
Ячмінь ярий
Картопля

Строки можуть бути переглянуті залежно від місцевих кліматичних умов.