МІСТРАЛЬ, в.г.

Гербіциди

Селективний системний гербіцид для знищення бур’янів при вирощуванні картоплі та томатів

Формуляція: водорозчинні гранули.
Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг
Пакування: 1 кг
Клас небезпечності: ІІІ

Призначення та механізм дії препарату:

Містраль® в. г. — селективний системний гербіцид для знищення бур’янів при вирощуванні картоплі та томатів. Препарат поглинається, головним чином, корінням, а також листям бур’янів.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

МІСТРАЛЬ, в.г.

Гербіциди
Спектр дії

Дводольні бур’яни: Лобода біла, Щириці, Редька дика, Жабрій звичайний, Ромашка не пахуча, Гірчаки, Канатник теофраста, Кропива, Волошка синя, Рутка лікарська, Портулак городній, Осот городній, Будяк жовтоцвітний, Гірчиця польова, Зірочник середній, Триреберник непахучий, Пальчатка лікарська. Злакові бур’яни: Лисохвіст польовий, Мишій, Куряче просо, Пажитниця, Вівсюг. Препарат володіє тривалою дією до 50–60 днів після застосування.

Застереження:

Не допускати зносу препарату на сусідні чутливі культури (плодові, капуста, салат, огірки, цибуля, буряк, соняшник, суниці та інші). Не рекомендується проводити обприскування, коли культура знаходяться в стресовому стані (наприклад під впливом посухи, морозу, нестачі поживних речовин, ураження хворобами). Не рекомендується застосовувати Містраль® в. г. на бідних піщаних грунтах.

Застосування
КультураНорма витрати, г/2 стки (8 л води)Норма витрати, кг/ га (400 л води)Спосіб, час обробок
Картопля10-300,5-1,5Обприскування ґрунту До появи сходів культури
Томати розсадні22-281,1-1,4Обприскування ґрунту До висадки розсади
Томати з насіння150,75Обприскування у фазі 2-4 листків у культури
Кукурудза* 0,3-0,8Обприскування у фазі 2-А листків у культури
Соя* 0,7-1,0Обприскування ґрунту До появи сходів культури


Рекомендації

Ефективність препарату Містраль® в. г. зростає при підвищенні температури повітря та грунту. Оптимальна температура для дії препарату — 20–25° С. Для забезпечення чистоти посівів культури на довготривалий строк необхідно, щоб шар гербіциду на грунті після обприскування не був зруйнований внаслідок міжрядного обробітку грунту або інтенсивних опадів відразу ж після обприскування.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:

На легких ґрунтах достатньо 10 г на 2 сотки, на середніх до 20 г, а на важких до 30 г. Строки виходу працюючих на оброблені площі томатів безрозсадних і картоплі становлять 7 днів для проведення ручних робіт і 3 дні — для механізованих робіт; на томатах розсадних — 15 днів для проведення ручних робіт.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ