НОМІНІ 400, кс

Гербіциди

Діюча речовина біспирібак натрію, 400 г/л
Препаративна форма - концентрат суспензії
Хімічна група - Пирімідінил (тіо) бензоати
Спосіб дії - системний
Норма витрати робочого розчину - 250 - 300 л/га
Упаковка банка 0,5л банка 0,5л ПАР-А 100

Тривалість захисної дії -30-60 днів після обприскування.

НОМІНІ 400, кс

Гербіциди
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ

Номіні 400, КС застосовується після посіву рису і контролює широкий спектр бур'янів. Препарат пригнічує активність ацетолактат синтетази рослин і, таким чином, блокує біосинтез амінокислот з боковими ланцюгами. У чутливих до гербіциду Номіні видів бур'янів припиняється ріст, відбувається хлороз, некроз і, як результат, загибель. Перші ознаки загибелі бур'янів з'являються через 3-5 днів після обробки. Тривалість захисної дії становить 30-60 днів після проведення обприскування.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • Широкий діапазон застосування - гнучкість у строках обробки. Гербіцид можна застосовувати у фазах розвитку злакових бур'янів від 2 до 4 листків та 5-6 листків бульбоочерету.
  • Широкий спектр дії проти бур'янів - проти однорічних і багаторічних злакових, в тому числі бульбоочерету та деяких дводольних бур'янів.
  • Характеризується високою селективністю.
  • Швидкість дії -3-5 днів після обприскування.
  • Низька доза застосування.
  • Низька токсичність, не справляє дію на людину та навколишнє середовище.
Застосування

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:


КультураБур’яниНорма внесення, л/гаСпосіб та час обробок
Рисоднорічні дводольні та злакові бур'яни, бульбоочерет0,08-0,10 ПАР А-100 (0,08 0,10)обприскування посівів у фазі 2-4 листка у однорічних злакових бур'янів


ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Номіні застосовують одноразово за сезон шляхом рівномірного суцільного обприскування за допомогою ручного, тракторного обприскувача з наступною витратою робочої рідини: ручне, тракторне -300 л/га.

Препарат застосовують згідно рекомендацій наведених у таблиці. Номіні використовують після посіву рису на стадії від 2 до 4 листків однорічних злакових бур'янів та 5-6 листків бульбоочерету.

Для отримання найкращого ефекту до готового робочого розчину необхідно додавати 80-100 мл ПАР А-100, що є неіоногенним зволожуючим агентом.

Перед обприскуванням необхідно знизити рівень води в чеках на 1/2 частини висоти бур'янів. Повторне затоплення проводити протягом 1-3 днів після обприскування.

Обробіток рослин слід проводити рано вранці або ввечері після заходу сонця при температурі повітря від 15°С до 30°С та при швидкості вітру не більше 4-5 м/с.