Пріма™

Гербіциди

ПАСПОРТ ПРЕПАРАТУ

Повна назва: Пріма™, с. е.
Вміст діючої речовини: 6,25 г/л флорасуламу, 452,5 г/л 2–етилгексиловий ефір 2,4–Д
Хімічна група: Триазолпіримідини, похідні арилоксиалканкарбонової кислоти
Препаративна форма: Суспензійна емульсія
Клас токсичності: Класифікація ВООЗ: III
Упаковка: 5 л

Не має обмежень для наступних культур у сівозміні.

Пріма™

Гербіциди
ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

КультураСпектр діїФаза внесенняНорма витрати, л/гаКратність обробок /
Термін очікування
Пшениця озима* та яра, ячмінь озимий та ярий, жито, тритікалеОднорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яниПід час вегетації від початку фази кущіння до другого міжвузля культури0,4-0,61/–
Овес
ПросоПід час вегетації від початку фази кущення до виходу в трубку культури
СоргоПід час вегетації у фазах від 3 до 7 листків включно у культури
КукурудзаПід час вегетації у фазах від 3 до 5 листків у культури0,4


СУМІСНІСТЬ

Препарат сумісний з фунгіцидами, інсектицидами, протидводольними гербіцидами, рідкими азотними добривами та регуляторами росту рослин. Сумісний з грамініцидами на основі ізопротурону й хлортолурону.

Несумісний з грамініцидами на основі феноксапропу, клодинафоп–пропаргілу й диклофопу. При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватись рекомендацій компанії-виробника щодо сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
  • Ефективний контроль бур’янів, слабочутливих до сульфонілсечовинних гербіцидів (лободи білої, маку, пасльону чорного та ін.)
  • Швидке проникнення та швидка дія на бур’яни
  • Два різні механізми дії запобігають виникненню резистентності
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Уникати застосовувати препарат одразу після заморозків або в очікуванні заморозків у ніч після обробки. Обприскування проводити в момент активного росту бур’янів у фазі від 2 до 8 справжніх листків в однорічних та 6–8 листків (розвинена розетка) у багаторічних дводольних бур’янів. Не застосовувати препарат на посівах, які перебувають у стресовому стані (наприклад, під час посухи,  надмірного зволоження ґрунту, при пошкодженні приморозками, шкідниками, хворобами тощо). Вищу з рекомендованих норм витрати слід застосовувати у разі пізніх стадій розвитку бур’янів, забур’яненості посівів багаторічними бур’янами, зріджених посівів, тривалого періоду з прохолодною погодою.

ТЕМПЕРАТУРА ЗАСТОСУВАННЯ

Оптимальна температура — від 8 °С до 25 °С.

РЕКОМЕНДОВАНА НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ 150–200 л/га при наземному обприскуванні та від 50 л/га при авіаційному внесенні.