Раундап ЕКСТРА

Гербіциди

Неселективний гербіцид

Характеристика препарату:

Гліфосат у кислотному еквіваленті - 540 г/л
Гліфосат у формі калійної солі - 663 г/л
Комплекс поверхнево-активних речовин з натуральної сировини - 135 г/лЗавдяки цим властивостям Раундап Екстра — відмінне рішення для боротьби зі “складними” бур’янами.

Раундап ЕКСТРА

Гербіциди
Опис
Знищення бур'янів

Краще переміщення гліфосату до коріння навіть у «складних» бур’янів

Коли літо стає більш спекотним та сухішим, застосування будь-якого продукту на основі гліфосату не гарантує успіху через те, що погодні умови мають більший вплив на традиційні формуляції, ніж на Раундап Макс або Раундап Екстра, особливо при стресових умовах для бур’янів.

У спекотних та сухих умовах, коли бур’яни сповільнюють обмін речовин для зменшення випаровування, Раундап Екстра показує кращу та стабільну дію завдяки вмісту нового комплексу поверхнево-активних речовин.

Контроль бур'янів у сухих та спекотних умовах

Раундап ЕКСТРА, завдяки своїй унікальній формуляції та характеристикам, - це Ваш найкращий засіб для боротьби з бур'янами цього літа.

Для забезпечення найкращої ефективності гербіциду Раундап ЕКСТРА слід взяти до уваги наступне:

  • Обприскуйте багаторічні бур'яни в період їх цвітіння - через те, що цукри соком рослини переносяться у коріння.
  • Застосовуйте на зелених, здорових бур'янах без пошкоджень, не вкритих росою та в активній фазі росту для забезпечення поглинання та переміщення гербіциду всередину бур'янів.
  • Стежте за фазою росту та висотою бур'яну.
Переваги застосування
  • Унікальна формуляція – 540 г/л
  • Обприскування можна проводити за 2 години до очікуваного дощу
  • Можна висівати будь-яку культуру через 1-3 днів після обробки
  • Препарат працює за спекотних та посушливих умов, до 35°С

Як діє препарат:

  • Ефективність Раундапу Екстра пов`язана з високим вмістом діючої речовини.
  • Ця унікальна запатентована комбінація гліфосату та комплексу поверхнево-активих речовин дозволяє діючій речовині швидше проникнути та переміститися з поверхні листа до коріння і почати дію згубної дози у середині бур’яну протягом кількох годин.
Особливості Раундапу Екстра у порівнянні з традиційними формуляціями
 Традиційні формуляціїРаундап ЕКСТРА
Концентрація у кислотному еквіваленті360 г/л540 г/л .Майже на 50% більше гліфосату на літр. Більше оброблених гектарів у порівнянні з тією ж тарою.
Час очікування до випадіння дощу6–24 год.2 год. Менший ризик повторного обприскування через несподіваний дощ.
Сухі та спекотні умовиМаксимум 25°С; 70% відносної вологостіМаксимум 35°С; 50% відносної вологості . Більша ефективність та гнучкість під час обприскування*.
Інтервали до обробки ґрунтуОднорічні бур'яни: 1–3 дні Багаторічні бур’яни: 6–10 днівОднорічні бур’яни: 1 день Багаторічні бур’яни: 5 днів. Швидше виконання робіт між  збиранням врожаю та сівбою.
рН та сумісність із жорсткою водоюЯк правило, рекомендується додавати окислюючі речовини. Жорстка вода може знизити ефективність на 15-20%.1-3 дні для однорічних 6-10 днів для багаторічних бур’янів
Поводження з продуктом Запатентована система проти проливань, яка прискорює приготування розчину в баку. Знижене спінювання.