РИМАКС Д 760 ВГ

Гербіциди

Селективний післясходовий гербіцид для захисту посівів зернових колосових проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4 Д.


Діюча речовина: трибенурон-метил, 102,5 г/кг + дикамба, 659 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Тарна одиниця: 1 кг


Бур'яни: амброзія полинолиста, кучерявець Софії, дворядник тонколистий, мак дикий, редька дика, ромашка, гірчиця польова, шпергель польовий, осот (види), талабан польовий, будяк польовий, зірочник середній, кропива, щириця загнута, роман польовий, грицики звичайні, берізка польова, лобода біла, паслін чорний, калачики, м’ята польова, нетреба, молочай (види), підмаренник чіпкий, самосів соняшнику, ріпаку та ін.

Гербіцид для захисту посівів зернових проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів!

РИМАКС Д 760 ВГ

Гербіциди
Характеристика препарату

Швидко проникає в судинну систему бур’янів і рухається по ксилемі і флоемі, знищуючи наземні органи та кореневу систему.


ОСОБЛИВОСТІ:

• досвід показав високу ефективність бакової суміші: Римакс Д 762 ВГ (150 г/га) + Суперклін 480, РК (3 л/га) або Екстраклін 607, РК (2,5 л/га) в боротьбі з проблемними бур’янами;

• препарат можна використовувати до початку трубкування;

• найбільш вразливими фазами розвитку бур’янів є: 3–4 листки у однорічних, до 5 кілець у підмаренника та розетка до 5 см у різних видів осоту;

• перші видимі ознаки дії препарату спостерігаються на 3 день після обприскування. Активність гербіциду посилюється в теплу і вологу погоду, холодні та посушливі умови сповільнюють його дію;

• норма витрати робочої рідини при проведенні наземного обприскування становить 200–300 л/га. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясного змочування рослин під час внесення препарату.

Переваги препарату

• вдале поєднання діючих речовин різних класів значно розширило спектр контрольованих бур’янів;

• ефективно діє не тільки на листкову масу, але й на кореневу систему бур’янів;

• розширений температурний діапазон використання — від +10°С;

• сприяє очищенню посівів від проблемних коренепаросткових бур’янів для наступних культур у сівозміні;

• контролює падалицю соняшнику, що є стійкою до імідазолінонів та сульфонілсечовини.

Регламент застосування
Культура
Шкідливий об’єкт
Спосіб, час застосування
Норма витрати, г/га
Зернові колосові
Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни
Обприскування від фази кущіння культури до виходу в трубку
150

Препарат сумісний з більшістю пестицидів. Проте в кожному окремому випадку слід проводити попередню оцінку сумісності компонентів.

Не використовуйте препарат у баковій суміші з фосфорорганічними інсектицидами, добривами для позакореневого підживлення.